Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proszę o przetłumaczenie (W sprawie LPA) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Proszę o przetłumaczenie (W sprawie LPA) (/Temat-Prosze-o-przetlumaczenie-W-sprawie-LPA-15688)



Proszę o przetłumaczenie (W sprawie LPA) - Parada - 27-10-2010 14:57

Cytat:Witam mam pewne pytanie. Czy program o nazwie Lockerz Play Accelerated jest programem legalnym ? Jego zadaniem jest segregowanie filmików w dziale PLAY, informowanie o zakończeniu filmu oraz automatyczne przełanczanie na kolejny film. Chcę mieć pewność dlatego piszę tego e-maila
Pozdrawiam Smile
Kamil

Proszę o przetłumaczenie tego tekstu, jest mi dosyć potrzebny. Za pomoc ofc + Smile


RE: Proszę o przetłumaczenie (W sprawie LPA) - Zythus - 27-10-2010 15:02

Cytat:Hello, I've got question. The program, named Lockerz Play Accelerated is legal?
It segregate videos in PLAY, inform about end of video, and automatically switch to next video.
I want to be 100% sure, so I wrote that e-mail
Greetings
Kamil



RE: Proszę o przetłumaczenie (W sprawie LPA) - Parada - 27-10-2010 15:04

Dzięki, wielkie + Poleciał Smile


RE: Proszę o przetłumaczenie (W sprawie LPA) - diabloo07 - 27-10-2010 21:33

Ja Ci odpowiem. NIE jest legalny, to Ci odpisza. Nie wiem, co nagle wszyscy sie obudzili z pytaniami o legalnosc LPE/LPA. LRC PRO tez nie jest legalny, jak i wszystkie autofille, ale czy bez tego cos wygrasz? Nie Smile