Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CyberGhost vs Tor Browser - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: CyberGhost vs Tor Browser (/Temat-CyberGhost-vs-Tor-Browser-156875)



CyberGhost vs Tor Browser - full2000 - 21-06-2018 18:05

Nie wiem czy to odpowiedni dział ale mam pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników. Jeżeli ktoś używa przeglądarki Tor Browser to czy jest sens dodatkowego włączania VPN'a? Chodzi mi konkretnie o działania sprowadzające się do przeglądarki.


RE: CyberGhost vs Tor Browser - Cromiell - 21-06-2018 21:39

TOR sam w sobie jest moim zdaniem marnym zabezpieczeniem jeśli chodzi o identyfikację. Swojego czasu zagłębiałem się w temat i większość osób twierdzi, że najlepiej łączyć się z TOR przez prywatne proxy lub VPN. Oczywiście unikając dodatkowych skryptów typu javaScript, które mogą w jakiś sposób umożliwić namierzenie. Jeżeli jedziesz z jakimś tematem na grubo to warto się upewnić czy dostawca VPN aby na pewno nie przechowuje logów - fajnie gdyby firma była zarejestrowana na jakieś Machu Picchu czy inne odludne miejsce, w którym prawo c.d usług internetowych kuleje.


RE: CyberGhost vs Tor Browser - full2000 - 26-08-2018 09:05

OK, pytanie już nieaktualne, można zamknąć Smile


CyberGhost vs Tor Browser - Hybrid1990 - 26-08-2018 09:08

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.