Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? (/Temat-Nadchodzi-ACTA-2-0-koniec-darmowego-i-wolnego-internetu-156827)

Strony: 1 2 3


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - DjVampires - 18-06-2018 16:38

Captain to poczytaj i dopiero zabierz głos, bo nie chodzi tu o zwykle opłaty za internet i nie chodzi o żadne pedofilskie treści.


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - Xanter98 - 18-06-2018 16:41

Captain jak zwykle w formie, nie wiem to sie wypowiem Big Grin


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - PremAccHack - 18-06-2018 16:41

Kim ten gość jest w ogóle że może wam tłumaczyć co ta ustawa zmienia wprowadza? Dla mnie jest to śmiesznie że usłyszeliście jakiegoś gościa a łykacie jak pelikany Big Grin


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - TheKing - 18-06-2018 16:47

Też jestem ciekawy, czy ktoś tutaj przeczytał tę ustawęJerk2? I w sumie możecie podrzucić linka, to może poczytam.


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - DjVampires - 18-06-2018 16:47

Gdybys miał odrobine chęci to znalazłbyś w internecie bardziej profesjonalnie zredagowane informacje na temat tej ustawy. A skupiasz się jedynie na wyśmiewaniu autora filmu.


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - precell - 18-06-2018 19:09

Skoro ciężko co niektórym kliknąć w linki pod filmikiem, to wkleję je tutaj...

https://tech.wp.pl/tylko-najwieksi-beda-mogli-sie-wypowiadac-tak-moze-wygladac-internet-po-najnowszej-dyrektywie-ue-6259492856035457a
https://niebezpiecznik.pl/post/podatek-od-linkow-czyli-dlaczego-reforma-praw-autorskich-w-ue-powinna-martwic-programistow-i-kazdego-kto-korzysta-z-internetu/
https://tech.wp.pl/idzie-nowa-acta-po-tej-decyzji-ue-mozemy-zapomniec-o-internecie-jaki-znamy-6258112905889921a

Nie wiem co to za gość na filmiku, ale poparł swoje wypowiedzi artykułami prasowymi w opisie filmu.
Zanim zaczniecie hejtować, to obejrzyjcie filmik, poczytajcie załączone źródła.

Mnie osobiście ustawa przeraziła, bo jak zostanie wprowadzona, to wszyscy możemy zwijać swoje internetowe biznesy...


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - pavi - 20-06-2018 10:51

prawo linków przegłosowane!! Od teraz zostały około 2 tygodnie albo w ludziach coś łupnie albo kaput this is over. Ostatnia prosta do legislacji.


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - selfie - 20-06-2018 11:37

Bawi mnie to przerażenie. Zacznijmy od tego, że to prawo nie będzie zasadniczo dotyczyć zwykłych użytkowników. Przegłosowanie tego w Parlamencie Europejskim nie sprawi magicznie, że nie będziesz mógł wysyłać linków swoim znajomym, bo nie dotyczy to działalności prywatnej. Dyrektywa przewiduje, że aby móc linkować do treści danego portalu należy posiadać licencję. Licencja może być odpłatna, ale nie musi. Wydawca portalu może zdecydować, czy chce kasę czy zasięgi.

Po drugie wymuszenie na dużych portalach gdzie dane są wgrywane przez użytkowników, aktywnego monitorowania treści, filtrowania i usuwania jeżeli naruszają czyjeś prawa autorskie to znowu nic co można uznać za próbę cenzury.


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - twardy - 20-06-2018 12:57

Jak beda tak glosowac to kazde gowno przejdzie Lol






RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - pavi - 20-06-2018 13:03

Ja nie rozumiem niemieckiego więc słucham tego z tłumaczenia.... pokerface uuuuuu to to nie jest jego miejsce. Jak można nie rozumieć co mówią i opierać się na zdanie kogoś innego. facepalm