Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? (/Temat-Nadchodzi-ACTA-2-0-koniec-darmowego-i-wolnego-internetu-156827)

Strony: 1 2 3


Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - pavi - 18-06-2018 12:09





oczywiście temat na wykopie jest gorący i tam też toczą się ciekawe dyskusje
https://www.wykop.pl/link/4370109/acta-2018-to-koniec-wolnego-i-darmowego-internetu-przekaz-to-dalej-swoim/

jak myślicie to takie straszenie? czy jest się czego bać?
co na to branża PPA/CPA? czy to będzie koniec dużych leadów z europy ?


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - PremAccHack - 18-06-2018 12:48

Co to za placek Big Grin Weź skończcie z tym nie podoba się to wyjazd za granicę i tak nic na to nie poradzimy.


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - pavi - 18-06-2018 12:58

Undecided facepalmz takim myśleniem to ... nie wiem czy zrozumiałeś ze to dotyczy całej UE.


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - DjVampires - 18-06-2018 14:01

Hahah, No lubię się pośmiać z takich komentarzy... „nie podoba się? - to wyjazd”. Dziwny światopogląd maja ludzie w tej Polszy.


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - Begrezen - 18-06-2018 14:41

koniec wolnego internetu? huraaa teraz bedzie tylko szybki Sex


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - xdax1 - 18-06-2018 15:29

Widziałem to już kilka miesięcy temu i teraz dopiero o tym dyskutują? Może być za późno, teraz się wszyscy obudzili...


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - PremAccHack - 18-06-2018 15:56

(18-06-2018 12:58)pavi napisał(a):  Undecided facepalmz takim myśleniem to ... nie wiem czy zrozumiałeś ze to dotyczy całej UE.

(18-06-2018 14:01)DjVampires napisał(a):  Hahah, No lubię się pośmiać z takich komentarzy... „nie podoba się? - to wyjazd”. Dziwny światopogląd maja ludzie w tej Polszy.



A co Ty jako szary człowiek głosujący na PiS bo Ci dadzą pieniążki na bachory możesz zrobić pracując za 2k miesięcznie u Janusza? Nic.

Więc nie potrzebny temat tak samo jak wykop MY nic z tym nie zrobimy i tyle trzeba się z tym pogodzić jak nie robisz szarych interesów w internecie to nic Ci nie grozi. Chyba że wyszukujesz filmiki dla pedofilów czy uj wie co. To możesz iść i krzyczeć głośno na pewno ktoś Cie zauważy.

PS. kwintesencją tego jest filmik jakiegoś placka ze wsi na roli Big Grin Którego bardzo musi interesować los internetu bo przecież w nim będzie tak niedobrze ja wprowadzą w życie te przepisy.


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - DjVampires - 18-06-2018 16:01

Po jednym zdaniu potrafisz wywnioskować wiele rzeczy. Gratuluje Sherlocku, przejrzałeś mnie na wylot XD Gdyby 6 lat temu wszyscy mieli takie przekonanie jak Ty, to już wtedy wprowadzone zostałoby ACTA. No ale widzisz właśnie Ci pracujący za 2k PLN miesięcznie wyszli na ulice i dzięki nim do tego nie doszło Wink


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - pavi - 18-06-2018 16:29

ten placek o którym mówisz to ruszył dupsko poświecił swój czas i odczuwa dumę z bycia "nowoczesnym buntownikiem". zrobił to co mógł i potrafił. może nie wiele, ale gdyby każdy "coś" zrobił byłoby zdecydowanie inaczej. Nie wiem czy masz ograniczone myślenie czy nie (tzn myślę ,ze masz) ale to tylko moje zdanie. Nie wiem czy rozumiesz, ale wejście tej ustawy zabija też zarabiam.com jakbyś chociaż obejrzał nagranie a szczególnie w minucie 13:40 youtu.be/MrgdiyXchc4?t=13m40s tutaj masz abyś nie musiał szukać i tracić swojego cennego czasu.

Undecided gdyby kolego ludzie mieli takie myślenie jak masz Ty to nie było by niczego a ludzie do dziś siedzieli by na drzewach.

przemyśl i zastanów się nad swoim życiem i myśleniem


RE: Nadchodzi ACTA 2.0 koniec darmowego i wolnego internetu? - Captain - 18-06-2018 16:29

Filmiku nie oglądałem, ale co Ty bredzisz w tytule to ja nie wiem... jak to koniec darmowego internetu? Przecież on zawsze był płatny, chyba, ze ktoś ma z Aero, ale tam tylko 1/mbs na sekunde albo i mniej prędkości Wink

A cenzura internetu przecież już chyba od dawna jest. Wtedy co wprowadzali ACTA to i tak je wprowadzili z tego co czytałem tylko pod inną nazwą.
A jak ktoś robi coś mocno nielegalnego, typu ogląda treści pedofilskie to przecież już od lat nie może tego robić w normalnym internecie, tylko korzysta z tora, darknetu i tak dalej bo inaczej by go złapali szybko.