Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach (/Temat-Tilido-bardzo-latwy-zarobek-na-paragonach-156816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - zenonzelei - 22-07-2018 17:48

Dzisiaj dostałem email ws. płatności nagrody. Zobaczymy co dalej Smile


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - esli12 - 23-07-2018 09:05

Czy to jest w ogóle opłacalne? Zainstalowałem program z ciekawości ale nie wiem ile czasu musiałoby minąć abym uzbierał na wypłatę. Na FB widzę, że jest też jakaś nagonka na to tzn. że raczej jest to oszustwo. Udało wam się coś na tym zarobić?


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - Majka - 23-07-2018 09:17

Przenosić już do scamu czy poczekać jeszcze parę dni?

@up. nawet jak uda Ci się zarobić parę groszy będziesz musiał z dwa miesiące prosić by Ci wypłacili


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - hubaiitv - 23-07-2018 09:27

Wywal do scamu kazali mi wysłać im oświadczenie...


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - noomak - 23-07-2018 10:24

Zastanawiałem się nad rejestracją bo na FB ostro to kilka tygodni temu promowali ludzie ale widzę, że szkoda czasu. Rolleyes


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - zenonzelei - 26-09-2018 09:54

Ostatecznzie dostałem na konto wszystkie zaległości. Czyli scam to to nie jest, ale jakoś niesmak pozostał.


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - skylones - 26-09-2018 16:04

Przetestuję, w razie czego napiszę. Wygląda na bardzo dobrą aplikację, tylko wprowadzenie limitów bardzo zdenerwowało użytkowników, co można zauważyć na Google Play. 135 opinii na ostateczny wynik 1,8 gwiazdki.


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - skylones - 28-12-2018 10:08

Korzystam z tej aplikacji jakiś czas, lecz nie mam czasu robić zdjęcia paragonów. Dzisiaj zauważyłem, że jest promocja na paragony: 10 punktów za paragony z Dino i Lidla oraz 30 punktów za zaproszenie znajomego.


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - radekx662 - 07-01-2019 22:25

zaprosiłem znajomego , znajomy dodał paragon i 1 pkt dostałem Big Grin ale lidl dostaje się 11 pkt Big Grin


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - sejgo - 27-01-2019 21:41

I jak tam z tymi wypłatami?? Płaci czy nie