Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach (/Temat-Tilido-bardzo-latwy-zarobek-na-paragonach-156816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - vbjq - 04-07-2018 07:12

UWAGA! Strona się zescamiła, od ponad tygodnia wiszą mi 100 PLN i 0 odpowiedzi na wiadomości - ostatni raz napisali mi że muszą mnie zweryfikować bo mialem niby 10 rejestracji z jednego ip co jest oczywiście perfidnym kłamstwem, uważajcie na nich Wink Pozdrawiam


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - ~Queen~ - 04-07-2018 07:21

Kasa im się może skończyła


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - vbjq - 05-07-2018 07:56

Po kilku opiniach publicznych odpisali do mnie i zaczeli rzucac paragrafami o pomowieniach, kiedy im w koncu wytlumaczylem ze to nie sa pomowienia to odpisali ze maja problemy z bankiem i ze dzis wyplata zostanie zrealizowana, zapewniali ze nie sa scamem, zobaczymy Wink


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - zenonzelei - 05-07-2018 14:19

No niestety wlasciciel nie do końca rozumie czym są dobre praktyki współpracy. Zmiana reguł w trakcie gry. Znikające punkty.
Mimo wszystko cały czas jestem dobrej myśli i wierzę po prostu w ich brak dobrego zorganizowania, a nie zła wolę.


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - vbjq - 06-07-2018 07:28

(05-07-2018 14:19)zenonzelei napisał(a):  No niestety wlasciciel nie do końca rozumie czym są dobre praktyki współpracy. Zmiana reguł w trakcie gry. Znikające punkty.
Mimo wszystko cały czas jestem dobrej myśli i wierzę po prostu w ich brak dobrego zorganizowania, a nie zła wolę.

Dokladnie, wydaje mi sie ze probuja byc fair lecz ich zla organizacja na to nie pozwala Wink


Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - mintek14 - 09-07-2018 19:13

Teraz wprowadzili że paragony przyjmują tylko z 3 ostatnich dni. Cyrk na kółkach


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - wrzochal11 - 09-07-2018 21:00

W tej całej zabawie chodzi o zdobycie danych, ewentualnie preferencji zakupowych, poszczególnych osób. Te paragony są tylko po to aby zachęcić ludzi do rejestracji. Jak widać za dużo obiecali i nie są w stanie tego spełnić. Śmieszna to firma która co chwilę zmienia swój regulamin.
Jak widać cały czas sprawdza się odwieczna prawda, czyli że za bezwartościową pracę nikt nam nie zapłaci godnych pieniędzy..


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - kawałekchleba - 10-07-2018 14:53

program wydaje się fajny ale czy wypłaca o to pytanie

jakiie konto pp czy inne moze konto bankowe wie ktoś , wszystko to fake


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - zenonzelei - 21-07-2018 13:49

Dzisiaj dostałem email ws. płatności nagrody. Zobaczymy co dalej Smile


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - lenka00 - 21-07-2018 14:40

zmieniłam zdanie co do tej strony i uważam że jest "małą ściemą". Uzbierałam na 100 zł z samych poleceń. Pan K.D. wypłacił mi je bardzo szybko. Później dostałam mało atrakcyjną propozycję współpracy i odmówiłam. Punkty nagle przestało naliczać, nagle każdy kto się rejestruje jest odrzucany. Powód: Logowanie użytkownika ... z polecenia nie punktowane - zbyt dużo rejestracji z tego samego komputera. Zero odpowiedzi na problem. Jeżeli w ciągu tygodnia nie odpowiedzą na problem zmieniam na stronie wpis z polecanego na SCAM.