Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach (/Temat-Tilido-bardzo-latwy-zarobek-na-paragonach-156816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - zenonzelei - 17-06-2018 21:35

Cześć i czołem,

Trafiłem ostatnio na nowy serwis tilido.com gdzie możesz dorobić robiąc zdjęcia paragonów.

Cały system polega na zrobieniu zdjęcia paragonu i przesłanie do serwisu. Można to zrobić za pomocą specjalnej apki na Androida lub przez stronę. Zajmuje to jakieś 15-20 sekund na 1 paragon. Poświęcając - łącznie - niecałą godzinę można zgarnąć 100zł.

W zależności od tego skąd ten paragon jest można dostać od 1 do 10 pkt. Polecam skupić się tylko na tych paragonach za 10 pkt, tylko wtedy, moim zdaniem, ma to sens. Są to paragony z marketów:
1. Biedronka 2. Lidl 3. Kaufland 4. Tesco 5. Auchan 6. Carrefour 7. E. Leclerc 8. Netto 9. Aldi 10.Intermarche 11.Delikatesy Centrum 12.Dino

Huh
Logując się z mojego linka dostaniesz na starcie 30 pkt.:
Zaloguj się z tego linka i dostań od razu 30 pkt.
Huh
PAMIĘTAJ: te 30 pkt program naliczy po załadowaniu pierwszego przeslanego paragonu.

Czysty link: http://www.tilido.com

Nagrody są ciekawe: od gotówki (lub przelew), przez abonamenty (Spotify, Netflix) po smartfony.

Zebrałem już pierwsze punkty i idzie to sprawnie. Jak dostanę pierwszą nagrodę, wrzucę screen.

Edit: Wszystko już działa jak należy Cool


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - pawlex - 17-06-2018 21:37

Za ładnie to wygląda. Paragony mogą być np za 2 zł ? czy od konkretnej kwoty ? bo na stronie nic nie widziałem. I jakiś przedział czasowy też ? np z przed roku moga być ?


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - zenonzelei - 17-06-2018 21:42

Mi póki co zlicza wszystkie paragony jakie załadowałem. A były to paragony za przysłowiowe bułki, jak i takie za sprzęt elektroniczny np. sprzed 2 lat.

Żeby nie było, to też nie jest tak, że siądziesz na godzinę i wyklikasz z tego 100zł nawet jak sobie przygotujesz cały kosz paragonów. Czas, który podałem to kalkulacja przy założeniu, że jeden paragon załadujesz w 15-20 sekund, a 100zł jest do zgarnięcia jak poświęcisz po kilka minut dziennie i razem z tego poświęconego czasu zgarniesz trochę gotówki. To jest zarobek na tzw. kieszonkowe, a nie na utrzymanie rodziny Wink

Miałem przez moment kłopot techniczny, ale gość z serwisu odpowiada bardzo szybko i teraz wszystko śmiga aż miło.


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - pawlex - 17-06-2018 21:43

Od ilu punktów jest wypłata tych 100 zł lub tej najniższej kwoty ?. I od czego zalezą punkty za paragon ?


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - zenonzelei - 17-06-2018 21:50

Na razie jest tak, że za każdy paragon z tej specjalnej listy sklepów dostajesz 10pkt., a za inne 1 pkt.

100zł jest już za 1200 pkt. - na tej podstawie zrobiłem wyliczenia opłacalności.

Np. miesięczny abonament Spotify jest za 200 pkt., a Netflixa za 340pkt.


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - pawlex - 17-06-2018 21:52

No to wychodzi 120 paragonów lub 1200 po 1 pkt. Nie wiem czy ktoś tyle na miesiąc ma :-) Ale poszło z refa zobaczę co i jak :-)

Poszło z refa a na koncie 0 pkt Xpokerface.


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - zenonzelei - 17-06-2018 21:57

Zgłoszę gościowi z serwisu, że nie naliczyło Tobie punktów.


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - pawlex - 17-06-2018 21:59

Ok. Może to błąd jakiś i naliczy jeszcze ale mówie jak jest.


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - crybaby - 17-06-2018 23:33

Mi też nie dodało punktów :'(


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - fusek - 18-06-2018 05:21

Jaki jest sens wrzucania im paragonów? Na czym mieliby zarabiać.

Polecam śmietniki przy marketach. Te 300 paragonów zbierzecie w dzien