Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] • Logotypy! • - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Wykonam] • Logotypy! • (/Temat-Wykonam-%E2%80%A2-Logotypy-%E2%80%A2-156776)

Strony: 1 2


[Wykonam] • Logotypy! • - toomysai - 15-06-2018 14:57

Wykonam Logotypy!

Cześć! Od pewnego czasu zajmuję się grafiką. Codziennie uczę się nowych rzeczy z nią związanych. Uczęszczam do technikum na kierunku: technik fotografii i multimediów, co pozwala mi na jeszcze większe możliwości.
Jeśli poszukujesz osoby, która zaprojektuje twoje logo według twoich oczekiwań, to trafiłeś bardzo dobrze!

Wykonuję za niską cenę loga w przyzwoitej cenie!
Cena: 15 zł


Sądzę, że jest to naprawdę przystępna cena jak za taką usługę!
Dodam, że każde logo, które wam wykonam jest całkowicie mojego autorstwa!

Płatność za usługę jedynie PayPal!

Zachęcam was do korzystania i dzielenia się swoimi opiniami na mój temat po dokonaniu zakupu! Smile

Jeśli jesteś zainteresowany to zgłoś się na PW, gdzie podam swój numer GG i ustalimy więcej szczegółów Smile


RE: [Wykonam] • Logotypy! • - Krissu - 15-06-2018 15:19

Może jakieś próbki możliwości? Smile


RE: [Wykonam] • Logotypy! • - toomysai - 15-06-2018 15:34

(15-06-2018 15:19)Krissu napisał(a):  Może jakieś próbki możliwości? Smile
@[Krissu]
Jasne, tutaj jest jeden przykład Wink
Click


RE: [Wykonam] • Logotypy! • - Admin - 15-06-2018 16:19

cena super, ale samo logo pozostawia bardzo wiele do życzenia ;s
osobiście tam widzę czcionkę z borderem, i plamę wypełnioną gradientem + cień, robota na 60 sekund, tylko ciężko to nazwać logotypem.

i żebym nie był gołosłowny to zrobiłem w 60 sek: https://scr.hu/ZyD77e nie próbując się starać z użyciem pierwszej lepszej czcionki.
Albo się nie znam albo warto najpierw jeszcze poćwiczyć tworzenie czegokolwiek Smile


RE: [Wykonam] • Logotypy! • - toomysai - 15-06-2018 16:23

(15-06-2018 16:19)Admin napisał(a):  cena super, ale samo logo pozostawia bardzo wiele do życzenia ;s

Masz rację @[Admin], lecz to logo nie jest jakieś zaawansowane, bardziej chodziło tutaj o minimalizm Tongue Ale staram się za każdym razem! Smile Codziennie oczytuje się poradnikami na temat tworzenia grafik i z każdym dniem idzie mi to coraz lepiej + różnego typu zajęcia w szkole, również dają swoje efekty Smile Jeszcze dzisiaj pracuję nad jednym logiem to oczywiście również tutaj podzielę się efektem Smile Co do ceny to dalej się zastanawiam nad tym, aby zejść do 15 zł Smile

Kolejne logo, które zdecydowania wygląda lepiej od poprzedniego Smile

[Obrazek: 08226849827732692762.png]


RE: [Wykonam] • Logotypy! • - vocus - 15-06-2018 18:48

Najpierw naucz się jakiegoś wyczucia estetytki zobacz jak tworzą inni, jakich technik używają jak dobierają kolory kroje czcionek itd. Zrób sobie kilkadziesiąt logotypów daj do oceny znajomym i jak uznasz, że twoje umiejętności są warte co kolwiek daj ogloszenie.

I nie, drugie logo nie wygląda lepiej od pierwszego.


RE: [Wykonam] • Logotypy! • - toomysai - 15-06-2018 19:06

Jeśli tak wszyscy sądzą, że moje loga nie są warte niczego to proszę o zamknięcie tematu, a najlepiej usunięcie go Smile


RE: [Wykonam] • Logotypy! • - TheKing - 15-06-2018 19:30

Czy ja wiem to drugie jak dla mnie jest ok, tylko zależy do czego. Samo w sobie na białym tle nie zachęca.


RE: [Wykonam] • Logotypy! • - toomysai - 15-06-2018 22:07

(15-06-2018 19:30)TheKing napisał(a):  Czy ja wiem to drugie jak dla mnie jest ok, tylko zależy do czego. Samo w sobie na białym tle nie zachęca.
Rozumiem Smile


RE: [Wykonam] • Logotypy! • - CreWix - 16-06-2018 10:54

(15-06-2018 14:57)toomysai napisał(a):  Wykonuję za niską cenę loga w przyzwoitej cenie!
Cena: 15 zł[/b]
Sądzę, że jest to naprawdę przystępna cena jak za taką usługę!

Jak to w ogóle brzmi.. "Wykonuję za niską cenę loga w przyzwoitej cenie" ?
Jest dużo osób które wolą zapłacić więcej a mieć coś konkretnego..