Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portfel Blockchain (Bitcoin) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Portfel Blockchain (Bitcoin) (/Temat-Portfel-Blockchain-Bitcoin-156747)



Portfel Blockchain (Bitcoin) - kikuss23 - 13-06-2018 20:34

Wczoraj wplacilem z mojego portfela BLOCCHAIN do perwnego serwisu pewna kwote. Podczas rejestracji w tym serwisie dodalem moj adres portfela, na ktory maja mi wyplacic pieniadze. Wlasnie dzisiaj postanowilem z tego serwisu wyplacic pieniadze. Pieniadze jeeszcze nie doszly, bo musze poczekac pare godzin, ale przegladaja dzisiaj moj portfel wchdza w opcje: "otrzymaj", gdzie widniej adres mojego portfela, na ktory mam zlecac wyplace z danego serwisu, to rozni sie tym co wczoraj podawalem w owym serwisie, gdzie zainwestowalem pieniadze. Dlaczego BLOCKCHAIN zmienil ten adres?. Czy te pieniadze co postanowielem wyplacic z tego serwisu dojda na moj portfel, pomimo ze BLOCKCHAIN zmienil mi adres, na ktory mam wyplacac z pieniadze z danego serwisu?.


RE: Portfel Blockchain (Bitcoin) - znnkr - 13-06-2018 21:40

Na jaką stronę dokonałeś tej wpłaty?


RE: Portfel Blockchain (Bitcoin) - kikuss23 - 13-06-2018 22:27

(13-06-2018 21:40)znnkr napisał(a):  Na jaką stronę dokonałeś tej wpłaty?

Program typu HYIP.


RE: Portfel Blockchain (Bitcoin) - mattxx - 17-06-2018 21:18

(13-06-2018 20:34)kikuss23 napisał(a):  Wczoraj wplacilem z mojego portfela BLOCCHAIN do perwnego serwisu pewna kwote. Podczas rejestracji w tym serwisie dodalem moj adres portfela, na ktory maja mi wyplacic pieniadze. Wlasnie dzisiaj postanowilem z tego serwisu wyplacic pieniadze. Pieniadze jeeszcze nie doszly, bo musze poczekac pare godzin, ale przegladaja dzisiaj moj portfel wchdza w opcje: "otrzymaj", gdzie widniej adres mojego portfela, na ktory mam zlecac wyplace z danego serwisu, to rozni sie tym co wczoraj podawalem w owym serwisie, gdzie zainwestowalem pieniadze. Dlaczego BLOCKCHAIN zmienil ten adres?. Czy te pieniadze co postanowielem wyplacic z tego serwisu dojda na moj portfel, pomimo ze BLOCKCHAIN zmienil mi adres, na ktory mam wyplacac z pieniadze z danego serwisu?.

Blockchain ze względów bezpieczeństwa i zapewnienia anonimowości użytkownikom co jakiś czas zmienia adresy do wpłat, ale jeśli podałeś ten stary adres to kasa dojdzie bez problemu. Nadal możesz go używać, lub ten nowy Smile