Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferty CPC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Oferty CPC (/Temat-Oferty-CPC-156718)



Oferty CPC - dawid327 - 12-06-2018 00:33

Jak to jest z tymi ofertami Cost Per Click. Przykładowo mam ofertę za 0.10 $ i wystarczy ze ktoś wejdzie w link i dostanę 0.1$ za leada ? Czy trzeba jeszcze wykonać jakąś akcje? Oczywiście takich ofert nie ma dla PL ale na przykład jest dla USA. Wydaje mi się że nie byłoby problemem wygenerować kilkanaście-kilkadziesiąt klików w link jeśli to tylko o oto chodzi.

Note: This offer is NOT available to "(PL) Poland" traffic.

Rozumiem że taka adnotacja ma się tylko na ruch z Polski i mogę ją promować dla amerykańców :E


RE: Oferty CPC - radek0389 - 12-06-2018 09:24

A w jakiej sieci masz te oferty? Jakiś skracacz czy zwykła sieć afiliacyjna?


RE: Oferty CPC - dawid327 - 12-06-2018 11:41

W CpaGrip są oferty po 0.25 - 0.28 $ Cost Per Click . Tylko coś wydaje mi się że nie można tego promować z naszego kraju... Link nie jest dostępny dla trafficu z Polski ale nawet nie mogę skopiować linku....


RE: Oferty CPC - jemm - 15-06-2018 13:08

Nie możesz skopiować gdyż te oferty wymagają zatwierdzenia twojego LP przez administracje


RE: Oferty CPC - nykkusek - 15-06-2018 22:30

Pamiętaj, że wszystkie oferty tego typu, muszą się opłacać reklamodawcy - co mu z 10k klików jak nic z tego nie zarobi, a wręcz będzie na minusie Smile?


RE: Oferty CPC - dawid327 - 16-06-2018 02:13

Wiem że musi się opłacić dlatego mnie to zaczęło zastanawiac skąd taka stawka za click ;D