Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Gra przeglądarkowa SNEJK.pl | SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Gra przeglądarkowa SNEJK.pl | SMS Premium (/Temat-SPRZEDAM-Gra-przegladarkowa-SNEJK-pl-SMS-Premium-156701)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Gra przeglądarkowa SNEJK.pl | SMS Premium - peterus92 - 10-06-2018 16:38

1.Gra przeglądarkowa http://www.Snejk.pl
2.Opis przedmiotu : W grze kupujemy kredyty (płatność SMS lub przelewem), gramy w popularnego Snejka i codziennie wygrywamy nagrody. Szerszy opis znajdziesz tutaj https://allegro.pl/unikalna-gra-snejk-pl-na-sprzedaz-gotowy-biznes-i7388319312.html . Jeśli ktoś ma pomysł na promocję serwisu to może bardzo dobrze go spieniężyć. Już sama domena jest bardzo atrakcyjna i wartościowa.
3.Zdjęcia: wszystko do obejrzenia pod adresem http://www.snejk.pl
4.Kontakt: itinvest [at] pl
5.Cena: 4500 zł (rozpatrzę inne propozycje)
6.Sposób zapłaty za przedmiot: na konto bankowe lub przez allegro


RE: [SPRZEDAM] Gra przeglądarkowa SNEJK - Captain - 10-06-2018 17:44

Według mnie to nie jest warte tych pieniędzy które za to chcesz. Gierka nieciekawa, toż w starych telefonach komórkowych można było w snejka pograć, strona wygląda biednie, dodatkowo pozostaje jeszcze kwestia tego kto będzie finansował nagrodę... chyba, że to oszustwo, ale wtedy to kompletnie nie ma sensu kupować tego za tyle pieniędzy aby jeszcze potem oszukiwac klientów (jak ktoś zamierza tak działać to jest multum tańszych sposobów).


RE: [SPRZEDAM] Gra przeglądarkowa SNEJK - piotrgk4 - 10-06-2018 17:58

Mogę dać kontakt do osoby która zrobi to co jest na stronie za 500-1000zł plus będzie wyglądać jak strona w XXI wieku Smile


RE: [SPRZEDAM] Gra przeglądarkowa SNEJK - 74raf - 10-06-2018 18:39

skąd taka cena? X czasu temu na allegro była oferta gierki wąż z sms-ami premium i poszła za 300 zł


RE: [SPRZEDAM] Gra przeglądarkowa SNEJK - damianexxx5 - 10-06-2018 19:48

Jestem współwłaścicielem tego serwisu.

(10-06-2018 17:44)Captain napisał(a):  Według mnie to nie jest warte tych pieniędzy które za to chcesz. Gierka nieciekawa, toż w starych telefonach komórkowych można było w snejka pograć, strona wygląda biednie, dodatkowo pozostaje jeszcze kwestia tego kto będzie finansował nagrodę... chyba, że to oszustwo, ale wtedy to kompletnie nie ma sensu kupować tego za tyle pieniędzy aby jeszcze potem oszukiwac klientów (jak ktoś zamierza tak działać to jest multum tańszych sposobów).

Tu nie chodzi o to żeby gra była rozbudowana, lecz żeby była prosta. Ludzi interesują jedynie nagrody a nie samo granie.
Co do opłacalności nagród. Nie są one drogie. No chyba że każdy wybierze nagrodę w postaci 100zł, ale ona jest jedynie poglądowa i można ją zmienić.

(10-06-2018 17:58)piotrgk4 napisał(a):  Mogę dać kontakt do osoby która zrobi to co jest na stronie za 500-1000zł plus będzie wyglądać jak strona w XXI wieku Smile

Tak tak ja już znam takich wykonawców co wszystko zrobią 50% taniej. Później 3 razy więcej trzeba wydać na doprowadzenie skryptu do pełnego działania. O nerwach już nie wspomnę.
Realny koszt wykonania takiego skryptu, z takimi funkcjami, to 4-6 tysięcy złotych.

(10-06-2018 18:39)74raf napisał(a):  skąd taka cena? X czasu temu na allegro była oferta gierki wąż z sms-ami premium i poszła za 300 zł

Kwota wynika z całości, czyli skryptu którego wykonanie trochę kosztuje, a także sama domena jest oryginalna.


RE: [SPRZEDAM] Gra przeglądarkowa SNEJK.pl | SMS Premium - 74raf - 10-06-2018 22:25

dzięki za informacje damianexxx5


RE: [SPRZEDAM] Gra przeglądarkowa SNEJK.pl | SMS Premium - damianexxx5 - 10-06-2018 23:47

(10-06-2018 22:25)74raf napisał(a):  dzięki za informacje damianexxx5

Kwota 300 zł musiała wynikać z ubogości skryptu. Ja 300 zł wydałem ostatnio na samo przerobienie płatności z Dotpay na Hotpay.

Kwoty 500-1000zł za wykonanie całości które ktoś podał wyżej są abstrakcyjne. Znam temat bo mam ponad 10 letnie doświadczenie z programistami różnego typu i zleceniami. Takie zlecenia kończą się utratą czasu i nerwów.

Zaznaczam że jeśli w ciągu miesiąca nie sprzedam za 4500zł rozważę inne propozycje.


RE: [SPRZEDAM] Gra przeglądarkowa SNEJK.pl | SMS Premium - Xanter98 - 11-06-2018 02:09

Skoro płacisz 300zł za podpięcie Dotpaya zamiast Hotpaya to przepłacasz. Coś zarabiasz na tej stronie czy sprzedajesz domene + średnio zrobioną stronę za 4500? Smile


RE: [SPRZEDAM] Gra przeglądarkowa SNEJK.pl | SMS Premium - damianexxx5 - 11-06-2018 03:55

(11-06-2018 02:09)Xanter98 napisał(a):  Skoro płacisz 300zł za podpięcie Dotpaya zamiast Hotpaya to przepłacasz. Coś zarabiasz na tej stronie czy sprzedajesz domene + średnio zrobioną stronę za 4500? Smile

Nie na Dotpay tylko na Hotpay. 300zł była średnią stawką u normalnych programistów. Skrypt jest zrobiony dobrze, działa bez zarzutu. Design można poprawić jeśli ktoś chce, nie jest to ani trudne ani drogie w wykonaniu.

Na serwisie zarabiałem 1000zł miesięcznie, z tym że nie mam własnego kanału reklamowego więc 400zł z tego wydawałem na reklamę na fanpagach i mailingi.


RE: [SPRZEDAM] Gra przeglądarkowa SNEJK.pl | SMS Premium - mikiniki - 11-06-2018 07:10

Witaj. A jakiś ruch na stronie, ruch z Google ?
Daj może jakieś statystyki tego.