Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Panel badawczy - Poznaj.to - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Panel badawczy - Poznaj.to (/Temat-Panel-badawczy-Poznaj-to-156689)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Panel badawczy - Poznaj.to - ggusiaja - 09-06-2018 20:06

Dziś wpadłam na tę stronę na FB.

Panel badawczy Poznaj.to za wypełnienie profilu otrzymamy na wstępie 20.00 pkt. czyli 2 zł.

Jak wypełniłam profil mogłam wypełnić pierwszą ankietę o mundialu za 7.00 pkt. trwała może z trzy minuty.

Wypłata od 200.00pkt. = 20zł.

Można również wymienić na cele charytatywne od 100.00pkt.

Jest możliwość polecania strony po wypełnieniu profilu.

Zapraszam:

https://poznaj.to/rejestracja?r=qSFS

Czysty link:

https://poznaj.to


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - Kryspin - 09-06-2018 20:33

Ja na takie strony wpadam często. Tylko szkoda że żadna nie wypłaca. Znalazłaś nie przetestowałaś czy wypłaca i od razu zapraszasz? Słabe


i proszę o dowód że strona wypłaca


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - ggusiaja - 09-06-2018 20:53

(09-06-2018 20:33)Kryspin napisał(a):  Ja na takie strony wpadam często. Tylko szkoda że żadna nie wypłaca. Znalazłaś nie przetestowałaś czy wypłaca i od razu zapraszasz? Słabe


i proszę o dowód że strona wypłaca

Napisałam, że dziś wpadłam na tę stronę na FB więc nie wiem czy wypłaca. A dlaczego nie mogę zapraszać? Jeśli ktoś nie chce nie musi się rejestrować. Jednak mam prawo do zapraszania. Dla Ciebie może to być słabe - masz do tego prawo.


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - Kryspin - 10-06-2018 07:08

(09-06-2018 20:53)ggusiaja napisał(a):  
(09-06-2018 20:33)Kryspin napisał(a):  Ja na takie strony wpadam często. Tylko szkoda że żadna nie wypłaca. Znalazłaś nie przetestowałaś czy wypłaca i od razu zapraszasz? Słabe


i proszę o dowód że strona wypłaca

Napisałam, że dziś wpadłam na tę stronę na FB więc nie wiem czy wypłaca. A dlaczego nie mogę zapraszać? Jeśli ktoś nie chce nie musi się rejestrować. Jednak mam prawo do zapraszania. Dla Ciebie może to być słabe - masz do tego prawo.

no kuźwa zapraszasz na stronę której SAMA nie testowalas Big Grin a jak to oszuści? Bądź zarabiaj wypłacaj jak jest wszystko ok to wtedy zapraszaj. Ja takich paneli z fb mam aż 3 i co? Nie zapraszam czekam do minimum wypłaty i jak będzie ok wtedy zaproszę innych.


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - ggusiaja - 10-06-2018 08:25

(10-06-2018 07:08)Kryspin napisał(a):  
(09-06-2018 20:53)ggusiaja napisał(a):  
(09-06-2018 20:33)Kryspin napisał(a):  Ja na takie strony wpadam często. Tylko szkoda że żadna nie wypłaca. Znalazłaś nie przetestowałaś czy wypłaca i od razu zapraszasz? Słabe


i proszę o dowód że strona wypłaca

Napisałam, że dziś wpadłam na tę stronę na FB więc nie wiem czy wypłaca. A dlaczego nie mogę zapraszać? Jeśli ktoś nie chce nie musi się rejestrować. Jednak mam prawo do zapraszania. Dla Ciebie może to być słabe - masz do tego prawo.

no kuźwa zapraszasz na stronę której SAMA nie testowalas Big Grin a jak to oszuści? Bądź zarabiaj wypłacaj jak jest wszystko ok to wtedy zapraszaj. Ja takich paneli z fb mam aż 3 i co? Nie zapraszam czekam do minimum wypłaty i jak będzie ok wtedy zaproszę innych.

Szczerze mówiąc nie wiem czemu się tak denerwujeszUndecided To moja decyzja, że zapraszam, nie musisz z niej korzystać. Tak nie sprawdziłam czy wypłacają, też mogłabym więcej takich stron podać, podałam jedną. Czy do każdej strony lub panelu który nie jest przez kogoś sprawdzony tak się przyczepiasz? Jeszcze niedawno w jednym z dzienników pochwaliłeś się, że będziesz brał udział w ankietach za 60zł. - a nie sprawdziłeś dlaszego rozwoju sytuacji- a teraz radzisz odinstalować jakiś dodatek. A do mnie masz pretensje. Wiesz w życiu naprawde są ważniejsze sprawy. Poza tym napisałam w moim wątku prawdę, rozumię jakbym kogoś chciała naciągnąć, ale tak nie zrobiłam, bo taka nie jestem. Widać bycie szczerym nie opłaca się.


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - Kryspin - 10-06-2018 16:38

(10-06-2018 08:25)ggusiaja napisał(a):  
(10-06-2018 07:08)Kryspin napisał(a):  
(09-06-2018 20:53)ggusiaja napisał(a):  
(09-06-2018 20:33)Kryspin napisał(a):  Ja na takie strony wpadam często. Tylko szkoda że żadna nie wypłaca. Znalazłaś nie przetestowałaś czy wypłaca i od razu zapraszasz? Słabe


i proszę o dowód że strona wypłaca

Napisałam, że dziś wpadłam na tę stronę na FB więc nie wiem czy wypłaca. A dlaczego nie mogę zapraszać? Jeśli ktoś nie chce nie musi się rejestrować. Jednak mam prawo do zapraszania. Dla Ciebie może to być słabe - masz do tego prawo.

no kuźwa zapraszasz na stronę której SAMA nie testowalas Big Grin a jak to oszuści? Bądź zarabiaj wypłacaj jak jest wszystko ok to wtedy zapraszaj. Ja takich paneli z fb mam aż 3 i co? Nie zapraszam czekam do minimum wypłaty i jak będzie ok wtedy zaproszę innych.

Szczerze mówiąc nie wiem czemu się tak denerwujeszUndecided To moja decyzja, że zapraszam, nie musisz z niej korzystać. Tak nie sprawdziłam czy wypłacają, też mogłabym więcej takich stron podać, podałam jedną. Czy do każdej strony lub panelu który nie jest przez kogoś sprawdzony tak się przyczepiasz? Jeszcze niedawno w jednym z dzienników pochwaliłeś się, że będziesz brał udział w ankietach za 60zł. - a nie sprawdziłeś dlaszego rozwoju sytuacji- a teraz radzisz odinstalować jakiś dodatek. A do mnie masz pretensje. Wiesz w życiu naprawde są ważniejsze sprawy. Poza tym napisałam w moim wątku prawdę, rozumię jakbym kogoś chciała naciągnąć, ale tak nie zrobiłam, bo taka nie jestem. Widać bycie szczerym nie opłaca się.

dobrze napisałaś sam napisałem że będę w jakimś dzienniku o napojach ale zaprosiłem kogoś do tego? Dziewczyno błagam o co Ci chodzi?


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - robert18324 - 10-06-2018 16:54

Wystarczy poczytać panel jeszcze NIE wypłacił NIKOMU Smile polecanie go jest słabe.


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - ggusiaja - 10-06-2018 18:11

(10-06-2018 16:38)Kryspin napisał(a):  
(10-06-2018 08:25)ggusiaja napisał(a):  
(10-06-2018 07:08)Kryspin napisał(a):  
(09-06-2018 20:53)ggusiaja napisał(a):  
(09-06-2018 20:33)Kryspin napisał(a):  Ja na takie strony wpadam często. Tylko szkoda że żadna nie wypłaca. Znalazłaś nie przetestowałaś czy wypłaca i od razu zapraszasz? Słabe


i proszę o dowód że strona wypłaca

Napisałam, że dziś wpadłam na tę stronę na FB więc nie wiem czy wypłaca. A dlaczego nie mogę zapraszać? Jeśli ktoś nie chce nie musi się rejestrować. Jednak mam prawo do zapraszania. Dla Ciebie może to być słabe - masz do tego prawo.

no kuźwa zapraszasz na stronę której SAMA nie testowalas Big Grin a jak to oszuści? Bądź zarabiaj wypłacaj jak jest wszystko ok to wtedy zapraszaj. Ja takich paneli z fb mam aż 3 i co? Nie zapraszam czekam do minimum wypłaty i jak będzie ok wtedy zaproszę innych.

Szczerze mówiąc nie wiem czemu się tak denerwujeszUndecided To moja decyzja, że zapraszam, nie musisz z niej korzystać. Tak nie sprawdziłam czy wypłacają, też mogłabym więcej takich stron podać, podałam jedną. Czy do każdej strony lub panelu który nie jest przez kogoś sprawdzony tak się przyczepiasz? Jeszcze niedawno w jednym z dzienników pochwaliłeś się, że będziesz brał udział w ankietach za 60zł. - a nie sprawdziłeś dlaszego rozwoju sytuacji- a teraz radzisz odinstalować jakiś dodatek. A do mnie masz pretensje. Wiesz w życiu naprawde są ważniejsze sprawy. Poza tym napisałam w moim wątku prawdę, rozumię jakbym kogoś chciała naciągnąć, ale tak nie zrobiłam, bo taka nie jestem. Widać bycie szczerym nie opłaca się.

dobrze napisałaś sam napisałem że będę w jakimś dzienniku o napojach ale zaprosiłem kogoś do tego? Dziewczyno błagam o co Ci chodzi?

Nie zaprosiłeś i nigdzie tak nie napisałam, tylko stwierdziłam fakt. Poza tym to Ty zacząłeś się czepiać. Masz swoje zasady i się nimi kieruj ale nie narzucaj ich innym ludziom. Gdybyś przeczytał całą wypowiedź to może byś zrozumiał. A jeśli tak bardzo nie podoba Ci się ten wątek to zgłoś do moderatora.

@robert18324 masz prawo do takiego zdania, podałam, że na niego trafiłam, podałam podstawowe informacje, była opcja polecania więc ją też uwzględniłam.

Ludzie tyle o to szumu jakbym większość forum na tym oszukałaRolleyes


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - Kryspin - 10-06-2018 18:15

Polecaj coś co wypłaca a nie pierwszy lepszy panel. Żegnam


RE: Panel badawczy - Poznaj.to - ggusiaja - 10-06-2018 18:23

(10-06-2018 18:15)Kryspin napisał(a):  Polecaj coś co wypłaca a nie pierwszy lepszy panel. Żegnam

Ciekawe czy wszystkich na tym forum tak moralizujeszTongue Cieszę się, że w końcu żegnaszBig Grin