Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zarabiać jako copywriter? Czyli 40zl/h to zbyt mało. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie zarabiać jako copywriter? Czyli 40zl/h to zbyt mało. (/Temat-Gdzie-zarabiac-jako-copywriter-Czyli-40zl-h-to-zbyt-malo-156666)



Gdzie zarabiać jako copywriter? Czyli 40zl/h to zbyt mało. - SKOR514 - 08-06-2018 12:07

Witajcie, mam do Was pytanie. Gdzie polecacie dorobić jako copywriter? W branży jestem kilka lat. Przez ten czas obskoczylem już wszystkie (chyba) platformy dla copy. Nie ukrywam, że tworzę teksty szybko i potrafię wyciągnąć 40zl z kawałkiem brutto w godzinę podczas pisania na tego typu portalach. Mam też od czasu do czasu, własne zlecenia. Nawet umowę o dzieło z dwoma klientami, jednak szukam miejsc, gdzie mógłbym dostać więcej nieźle płatnych zleceń. Jest tutaj ktoś, kto może doradzić? Grupy na fb obskoczylem, ale interesują mnie inne miejsca. Może ktoś z forum potrzebuje tekstów? Myślę, że temat się przyda, bo pewnie sporo osób na forum pisze.


RE: Gdzie zarabiać jako copywriter? Czyli 40zl/h to zbyt mało. - Fineks - 08-06-2018 13:00

Może nie na temat, ale mógłbyś podesłać mi refflinki na pw? Chętnie sobie dorobię, kiedyś wyciągałem z tego parę stówek miesięcznie, więc coś będziesz miał ode mnie Tongue


RE: Gdzie zarabiać jako copywriter? Czyli 40zl/h to zbyt mało. - Xanter98 - 08-06-2018 13:30

Załóż dg i pisz dla ludzi z takich for, jak potrafisz po angielsku to wyciągniesz dużo więcej.


RE: Gdzie zarabiać jako copywriter? Czyli 40zl/h to zbyt mało. - SKOR514 - 08-06-2018 18:23

Działam w start-upie, a w sumie to forma przeszła, bo w tym miesiącu go wstrzymałem i wystawiam faktury przez useme. Chodziło mi o ciut konkretniejesze info np. z forami dla copy. Wiem, że jest Google, znam kilka, ale doświadczenie pokazało, że często można wpaść na coś ciekawego za poradą kogoś, bo nie zawsze strony z głównych wyszukiwań przez Google, są tymi najlepszymi. Zależy mi na bardziej lukratywnych zleceniach, bo trzaskanie precli za 2.8 brutto/1000zzs mnie już nie bawi. ;D


RE: Gdzie zarabiać jako copywriter? Czyli 40zl/h to zbyt mało. - Soplica - 06-01-2019 23:09

(08-06-2018 12:07)SKOR514 napisał(a):  Witajcie, mam do Was pytanie. Gdzie polecacie dorobić jako copywriter? W branży jestem kilka lat. Przez ten czas obskoczylem już wszystkie (chyba) platformy dla copy. Nie ukrywam, że tworzę teksty szybko i potrafię wyciągnąć 40zl z kawałkiem brutto w godzinę podczas pisania na tego typu portalach. Mam też od czasu do czasu, własne zlecenia. Nawet umowę o dzieło z dwoma klientami, jednak szukam miejsc, gdzie mógłbym dostać więcej nieźle płatnych zleceń. Jest tutaj ktoś, kto może doradzić? Grupy na fb obskoczylem, ale interesują mnie inne miejsca. Może ktoś z forum potrzebuje tekstów? Myślę, że temat się przyda, bo pewnie sporo osób na forum pisze.

@SKOR514 Jak ty wyciągasz 40zł/h brutto jak oni tam płacą 5-6zł brutto za 6000zzs a napisanie tego zajmuję dobre pół godziny. Tempo 200 znaków na minutę to bardzo szybko.


RE: Gdzie zarabiać jako copywriter? Czyli 40zl/h to zbyt mało. - SKOR514 - 07-01-2019 22:30

Wiele platform oferuje 3zł/1000 zzs brutto tekstu preclowego, więc to nic trudnego pisać 12-15tyś zzs. Wink


RE: Gdzie zarabiać jako copywriter? Czyli 40zl/h to zbyt mało. - Soplica - 14-01-2019 19:17

(07-01-2019 22:30)SKOR514 napisał(a):  Wiele platform oferuje 3zł/1000 zzs brutto tekstu preclowego, więc to nic trudnego pisać 12-15tyś zzs. Wink

To polecasz 10heads.pl? - Mi tam bardzo długo weryfikują teksty :S - Jeśli wyciągasz 40zł/h brutto to szacun bo profesjonalni copywriterzy na swoich blogach tam piszą, że tam można max 500zł miesięcznie wyciągać.