Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! (/Temat-Ropsont-Najbardziej-Niebezpieczny-Dziennik-na-Forum-156658)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Ropsont - 28-03-2023 15:47

(28-03-2023 14:08)plrafcik napisał(a):  Cześć, przestudiowałem cały dzienik i mam kilka pytań:
1. Dlaczego kapitał na początek uważasz, że 2000 zł to minimum, skoro sam na początku grałeś za 500 zl? Chyba, że chodzi Ci żeby mieć przygotowaną kwotę i podzielić ja np. na 4 części.
2. Jak grasz na wydarzenia makro np na walucie USD/CAD pod wspólne wydarzenia, to są one w jednej godzinie, czy po prostu bierzesz pod uwagę wydarzenia z danego dnia i np. dla Kanady z 11 godziny a dla USA z 16? Nie znalazłem odpowiedzi na ten aspekt, dlatego pytam, bo ciekawi mnie skąd wiesz, że będzie kumulacja na te dwie waluty, skoro wydarzenia mogą mieć rozbieżność kilku godzin.
3. Czy otwierając konto w Australii, jest możliwość grania w Euro, czy tylko w dolarach ?
4. Ile osób liczy twoja grupa, korzystakaca z poradnika/robota ?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Smile

1) Dokładnie tak - ludzie pytają się o kapitał, a nie o kwotę, więc wolę nie gadać po próżnicy. 2000 PLN na jedno zagranie to kwestia liczenia na złoty strzał. Wszystkie reakcje każdy może sobie sprawdzić dowolnie na wykresach, nawet bez mojej pomocy. Ogólnie zalecam obecnie mieć 10k i podzielić np. na 10 albo 20 razy.

2) Nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie - biorę wydarzenia z danego dnia. Kumulacja może nastąpić czasami o 14:30 naszego czasu, gdy są podawane dane dla obydwu walut. Aczkolwiek obecnie trochę już odchodzę od gry na tej parze w tym czasie. Przeważnie wybierają jedną z walut sparowaną z inną - zależy od dnia.

3) Teraz to najlepiej otwierać konta na innych jurysdykcjach bo Australia się mocno zepsuła pod względem regulacji. Ja osobiście pisząc w dzienniku o dolarach wpłacam i gram w USDT czyli kryptowalucie mającej (W teorii) pokrycie w dolarze.

4) Moja grupa liczy ponad 150 osób na chwilę obecną. Ale dostęp jest dożywotni - raz wejdziesz i masz dostęp do tego co jest tam na kanałach dożywotnio (Oczywiście do tego co jest obecnie - jeśli coś będzie premiowane w przyszłości, to już tego nie dotyczy).


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - pysioor - 06-07-2023 12:22

dzień dobry, co słychać u szefa dziennika i jak sie ma elitarna grupa skytower fx LolCool


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - antykt - 03-10-2023 15:26

własnie działa to jeszcze?


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - wysoki01 - 04-10-2023 08:52

Wiosną miała być aktualizacja dziennika, ale nadal cisza Sad


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Matusz - 22-11-2023 09:19

Zapraszam do zapoznania się użytkowników i autorów wątku z https://zarabiam.com/Temat-Oszust-Ropsont-ze-SkytowerFX-176335?action=lastpost


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Admin - 24-11-2023 13:37

Polecam się każdemu wstrzymać przed jakąkolwiek współpracą i ewentualnym utopieniem pieniędzy u tego człowieka, więcej informacji tutaj:

https://zarabiam.com/Temat-Oszust-Ropsont-ze-SkytowerFX-176335?pid=1974831#pid1974831


Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Admin - 24-11-2023 13:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.