Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! (/Temat-Ropsont-Najbardziej-Niebezpieczny-Dziennik-na-Forum-156658)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - krauze5 - 12-02-2023 04:28

(08-02-2023 14:23)wysoki01 napisał(a):  
(08-02-2023 12:27)Ropsont napisał(a):  
(08-02-2023 12:19)wysoki01 napisał(a):  Jak tam aktualnie wyglądają wyniki strategii? Smile

Niebawem wleci gruba aktualizacja, 3/4 mam już zredagowane ale chciałbym wszystko naraz już wrzucić dla porządku i podsumować cały zeszły rok. Potem oddzielić te wpisy od aktualnych.

Super Smile

Planuję w marcu kupić strategię Wink

Polecam! Smile


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - kut - 21-02-2023 21:24

czy poradnik i nisza nadal aktualna ? Przedstawisz swoje wyniki od nowego roku ?

Czy Twoi "kursanci" którzy zakupili dostęp również sa na plusie? Czy ktoś z kupujących mógłby się podzielić rozbudowaną opinią ?


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - wysoki01 - 21-02-2023 21:28

Jaki jest potrzebny minimalny kapitał, żeby "granie" systemem miało sens?


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Ropsont - 22-02-2023 16:47

(21-02-2023 21:24)kut napisał(a):  czy poradnik i nisza nadal aktualna ? Przedstawisz swoje wyniki od nowego roku ?

Czy Twoi "kursanci" którzy zakupili dostęp również sa na plusie? Czy ktoś z kupujących mógłby się podzielić rozbudowaną opinią ?

Tak, aktualna. Nie robiłem jeszcze aktualizacji dziennika, będzie ona dostępna po prostu "jak skończę", więc nie będę mydlił oczu kiedy dokładnie. Obecnie mam bardzo dużo spraw i projektów na głowie, a poruszam się także w innych strategiach opartych o własny Money Management (Rzecz jasna zbudowany dzięki tej strategii - bo od tego zaczęło się zarabianie większych sum na tradingu).

Styczeń jak zawsze odpuściłem pod względem SkyTower'a bo nigdy nie przepadałem za inwestowaniem w wydarzenia w tym miesiącu. Dopiero później wróciłem do tematu. Wyniki przedstawię niebawem, tak żeby miało to ręce i nogi. Tak jak wspomniałem wyżej - buduję również inne sub-strategie z wykorzystaniem zarządzania kapitałem podobnego jak w dzienniku.

Opinie, które zostawili ludzie możesz zobaczyć na forum w tym temacie. Nie jest on ostatnio jakoś bardzo żywy, gdyż głównie utrzymuję kontakty z ludźmi poza forum. Temat: https://zarabiam.com/Temat-PROMOCJA-SkyTower-FX-Strategy-Poradnik-Oprogramowanie-EA-158406

(21-02-2023 21:28)wysoki01 napisał(a):  Jaki jest potrzebny minimalny kapitał, żeby "granie" systemem miało sens?

Od 2000 złotych w górę, chociaż moim zdaniem 5000 złotych na start to takie optymalne rozwiązanie. Bierzemy pod uwagę cały kapitał, który trzeba rozbić na części żeby nie trafić za pierwszym razem na czarną serię. Pamiętajmy, że mamy tu do czynienia z rynkami spekulacyjnymi i nigdy nie ma 100% pewności zarobku.



Na forum będę pojawiać się teraz okazjonalnie i dużo rzadziej żeby odpisywać na wiadomości czy komentarze. Zachęcam jednak do kontaktu ze mną za pomocą komunikatorów podanych po wejściu w mój profil, szczególnie Discorda oraz Telegrama.



RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Ropsont - 06-03-2023 17:10

Moi drodzy - aktualizacja dziennika (Tak, ta gruba) powinna być zakończona do połowy Marca.

Na forum wbijam teraz sporadycznie by odpisać na wiadomości prywatne. Wszystkie aktualne PW dostały już odpowiedź.
Przypominam, że w profilu mam podane informacje dot. komunikatorów, jeśli ktoś chciałby pilnie lub po prostu szybciej się ze mną skontaktować. Czasu mam bardzo mało z uwagi na zaangażowanie na kilku płaszczyznach ale jeśli ktoś czegoś potrzebuje - piszcie.

Wszystko rozwija się w tempie błyskawicznym na plus, więc oczekujcie niebawem kilku nowości!



RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - wysoki01 - 27-03-2023 10:29

I jak tam z aktualizacją dziennika? Smile Kiedy planujesz coś wrzucić?


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Ropsont - 27-03-2023 11:46

(27-03-2023 10:29)wysoki01 napisał(a):  I jak tam z aktualizacją dziennika? Smile Kiedy planujesz coś wrzucić?

Powinno się udać jeszcze przed świętami. Sporo opisów będzie bez głębszej analizy z uwagi na to, że były dawno.


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - xdax1 - 27-03-2023 21:14

A kiedy jakaś aktualizacja z zarobkami? Bo od października w sumie cisza.


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Ropsont - 28-03-2023 06:59

(27-03-2023 21:14)xdax1 napisał(a):  A kiedy jakaś aktualizacja z zarobkami? Bo od października w sumie cisza.

No toć właśnie o tę aktualizację się rozchodzi. Mam zapisane większość screenów, pomyślę jak to wrzucić żeby było czytelniej bo ja ogólnie cały czas działam na swojej grupie - tutaj faktycznie tych wrzutek już tak nie ma, pracuję nad kolejnymi rozwiązaniami i po prostu wrzutki tutaj zostały trochę "z boku".


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - plrafcik - 28-03-2023 14:08

Cześć, przestudiowałem cały dzienik i mam kilka pytań:
1. Dlaczego kapitał na początek uważasz, że 2000 zł to minimum, skoro sam na początku grałeś za 500 zl? Chyba, że chodzi Ci żeby mieć przygotowaną kwotę i podzielić ja np. na 4 części.
2. Jak grasz na wydarzenia makro np na walucie USD/CAD pod wspólne wydarzenia, to są one w jednej godzinie, czy po prostu bierzesz pod uwagę wydarzenia z danego dnia i np. dla Kanady z 11 godziny a dla USA z 16? Nie znalazłem odpowiedzi na ten aspekt, dlatego pytam, bo ciekawi mnie skąd wiesz, że będzie kumulacja na te dwie waluty, skoro wydarzenia mogą mieć rozbieżność kilku godzin.
3. Czy otwierając konto w Australii, jest możliwość grania w Euro, czy tylko w dolarach ?
4. Ile osób liczy twoja grupa, korzystakaca z poradnika/robota ?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Smile