Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! (/Temat-Ropsont-Najbardziej-Niebezpieczny-Dziennik-na-Forum-156658)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Ropsont - 11-06-2022 10:04



Stany Zjednoczone/Kanada - Wskaźnik CPI/Zmiana Zatrudnienia/Stopa Bezrobocia - USD/CAD

[Obrazek: USDCADM1-10.06.22.png]


Jak się potocznie przyjęło mówić - ludzie mogą dać z siebie wszystko, czyli zrobić coś na 100%. Ale nie w SkyTowerze. Tutaj robię pewne rzeczy na 200% bo po prostu mi się to opłaca. Przedstawiam piątkowego pewniaka. Wykres dosłownie sam podłożył mi się pod obranie odpowiedniego kierunku. Ciekawostką jest to, że pierwszy raz zagrałem takie zestawienie danych Kanady i USA. W przeszłości dane CPI dla Ameryki podawane były w innym dniu. Trochę zaryzykowałem licząc na większą kumulację i wybrałem zestawienie obydwu walut. Gdybym rozegrał samego CAD'a sparowanego z inną walutą, to zarobiłbym więcej. Tutaj natomiast reakcja trochę się zazębiła z uwagi na to, że w obydwu przypadkach odczyty były pozytywne. Jednak to USD wiedzie prym, więc chwilowe umocnienie i tak było nieuniknione. Zamknięcie pozycji dokładnie po pięciu minutach, co raczej regularnie stosuje w przypadku tej pary. Cena szybko zaczęła zawracać, bo jak wspomniałem powyżej - Kanada również dostała całkiem dobre rezultaty publikacji. Zlecenie zamknięte zatem z równym zyskiem 200% stawki.


_________________________________

WYNIK+2005,64$
_________________________________


[Obrazek: USDCAD-Zysk-10.06.22.png]







RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Tomaszegon - 26-08-2022 16:58

Witajcie w ten sloneczny dzionek Smile

Takie pytanko czy bedzie jakas aktualizacja danych za ostatnie 2-3 miesiace ??


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Ropsont - 26-08-2022 17:02

(26-08-2022 16:58)Tomaszegon napisał(a):  Witajcie w ten sloneczny dzionek Smile

Takie pytanko czy bedzie jakas aktualizacja danych za ostatnie 2-3 miesiace ??

Tak, aktualizacja obejmie także Sierpień.


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Tomaszegon - 26-08-2022 21:39

Fajnie jakby byly wrzucane czasami Twoje zagrywki w jakie wszedles mozna by przy okazji zobaczyc jak to dziala w praktyce Smile


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - _Miluus_ - 15-09-2022 14:49

siemka, jakich brokerow polecasz teraz do grania? Big Grin


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Ropsont - 15-09-2022 19:11

(15-09-2022 14:49)_Miluus_ napisał(a):  siemka, jakich brokerow polecasz teraz do grania? Big Grin

Jeśli chodzi o wyższe lewary to najlepiej obecnie wypada FBS, Admiral Markets czy Evolve Markets. Przypominam, że ja korzystam tylko z brokerów opartych o jurysdykcje umożliwiające korzystanie z najwyższych dźwigni. Jakbyś miał jakieś problemy z rejestracją, to zawsze możesz zapytać na PW bo czasami potrzebne są drobne sztuczki by ominąć dopasowanie strony do jurysdykcji UE.


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - remag - 19-09-2022 21:15

Hej, oproznisz skrzynke? Smile


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Ropsont - 19-09-2022 21:23

(19-09-2022 21:15)remag napisał(a):  Hej, oproznisz skrzynke? Smile

Dzięki za info bo ten kochany skrypt myBB ze średniowiecza oczywiście nic nie pokazuje. Możesz pisać już.


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Tomaszegon - 27-09-2022 22:07

Siemka Robert powiedz koedy bedziesz robil aktualizacje za ostatnie 3 miesiace ?


RE: Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! - Ropsont - 28-09-2022 06:46

(27-09-2022 22:07)Tomaszegon napisał(a):  Siemka Robert powiedz koedy bedziesz robil aktualizacje za ostatnie 3 miesiace ?

Będzie wraz z Wrześniem do końca tygodnia (Czyli do niedzieli włącznie) gruba aktualizacja. Już mam większość zredagowane, trochę tego jest, a mnie ciągle coś wypada ale już ostatecznie się przycisnę i wstawię wszystko. Poprzedni tydzień jeszcze mi został tylko do ogarnięcia bo tam dużo się działo, a chcę to estetycznie wrzucić. Więc w weekend powinno być skończone. Potem Październik już spróbuję regularnie wrzucać bo i reakcji będzie więcej (Taki okres, że jest duża zmienność i będę grywał więcej).