Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NeoCrypto - 105-125% po 1 dniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NeoCrypto - 105-125% po 1 dniu (/Temat-NeoCrypto-105-125-po-1-dniu-156643)



NeoCrypto - 105-125% po 1 dniu - Janush2pl - 07-06-2018 12:14

Program: NeoCrypto
Zwrot: 105-125% po 1 dniu i inne
Wypłaty: manualne
Mój komentarz:


[Obrazek: logo.png]

Program typu after który dopiero co wystartował. Pozornie wygląda podobnie do innych, ale jednak wieloma rzeczami się wyróżnia i daje nadzieję na dłuższą egzystencję. Po pierwsze posiada doświadczonego i otwartego na kontakt admina. Twierdzi, że nie jest typowym scammerem i że nie zamknie programu zbyt szybko. Wręcz napisał mi, iż inwestorzy z naszego forum mogą śmiało wskakiwać, gdyż na starcie nie będzie ryzyka. Jak wiadomo to tylko słowa, ale w mojej ocenie są wiarygodne, gdyż admin ten potrafi dobrze promować i posiada spory budżet.

Co do samego programu, to może on się podobać. Połączenie typu SSL, licencjonowany skrypt GC, rejestracja w UK, a nawet roadmap, choć o jakąkolwiek realną działalność trudno ten program podejrzewać.

Plany są następujące:

po 1 dniu
[Obrazek: NC822Ic.png]

po 3 dniach
[Obrazek: spp8uuz.png]

po 7 dniach
[Obrazek: ogS8AFA.png]

po 15 dniach
[Obrazek: vYUDR5C.png]

po 21 dniach
[Obrazek: 9Q8ZOFK.png]

po 35 dniach
[Obrazek: ObYLG5l.png]

po 45 dniach
[Obrazek: HI1Qby0.png]

Oczywiście działa to na zasadzie, ze im dłuższy plan tym wyższe ryzyko, gdyż zyski widzimy dopiero po zakończeniu planu. Wydaje mi się jednak, że ten 1-3 a nawet 5 dniowe plany powinny cykle się wypełnić.



Istnieje również program afiliacyjny: 5% a dla reprezentantów 10%. Można się zgłaszać jak ma się przynajmniej jednego aktywnego poleconego.

Program akceptuje następujące systemy płatności:

PM, Advcash, Payeer, Bitcoin, Bitcoin cash, Bitcoin Gold, LTC, Doge, Dash, ETH.


LINK DO PROGRAMU:

REFLINK <3 (oferuję refback 50% więcej pw)
czysty

Moje depo:
[Obrazek: gDMHkgq.png]


RE: NeoCrypto - 105-125% po 1 dniu - RockShox - 25-07-2018 08:40

Juz nie dziala


RE: NeoCrypto - 105-125% po 1 dniu - Janush2pl - 30-07-2018 19:30

do scamu