Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro - sprzedaż kont Netflix, Showmax itp pewny i dochodowy biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Allegro - sprzedaż kont Netflix, Showmax itp pewny i dochodowy biznes (/Temat-Allegro-sprzedaz-kont-Netflix-Showmax-itp-pewny-i-dochodowy-biznes-156627)

Strony: 1 2


RE: Allegro - sprzedaż kont Netflix, Showmax itp pewny i dochodowy biznes - kniew - 06-06-2018 17:06

(06-06-2018 16:40)plelektroworld napisał(a):  Z jednego "profilu" tworzysz np. konta na 4 serwisach , Netflix , Cda , Showmax i Hbo , policz za ile sprzedasz i ile płacisz , nie mam zamiaru publicznie opisywać całego procesu zakładania kont.

Nie mniej koszt 4 w 1 wychodzi taki jak napisałem. Co do opłacalności to trzeba się na tym znać , nie ma co oczekiwać od kogoś kto nie jest w temacie aby rzetelnie ocenił wartość biznesu. Obiektywność przede wszystkim Smile
ale to dalej nie zmienia, że trzeba sprzedać grubo ponad 2k kont żeby wyjść na zero. w 100% obiektywnie.


RE: Allegro - sprzedaż kont Netflix, Showmax itp pewny i dochodowy biznes - plelektroworld - 06-06-2018 17:06

(06-06-2018 16:58)Itachi198 napisał(a):  Cena z kosmosu, wziąłbym może za 10% tej kwoty.

Czemu z kosmosu ? nie rozumiem podejścia zbytnio , to nie jest poradnik za 250 zł gdzie się dowiesz jak zarobić 100 zł miesięcznie.

Masz tutaj kompletny biznes , który jak widać chociażby na allegro, działa.

Sprzedaj 150 kont miesięcznie w pakiecie (Hbo go , Cda , Showmax , Netflix) za 8 zł , taniej niż 10 zł na allegro nie widziałem.

Masz 1200 zł , minus koszty więc w 3 msc masz zwrot z inwestycji.

Nie wiem do jakich okazji są tutaj użytkownicy przyzwyczajeni ale w ostatnim roku zarobiłem ponad 20 tyś zł , za roczny dochód też sprzedałem firmę wraz z całym zapleczem, kontem allegro , ebay, itp.


RE: Allegro - sprzedaż kont Netflix, Showmax itp pewny i dochodowy biznes - xmpro - 07-06-2018 07:04

Wszystko ładnie pięknie ale jeśli tak na tym dobrze zarabiasz to czemu chcesz zrobić sobie większą konkurencje


RE: Allegro - sprzedaż kont Netflix, Showmax itp pewny i dochodowy biznes - Xanter98 - 07-06-2018 07:36

(06-06-2018 17:06)plelektroworld napisał(a):  
(06-06-2018 16:58)Itachi198 napisał(a):  Cena z kosmosu, wziąłbym może za 10% tej kwoty.

Czemu z kosmosu ? nie rozumiem podejścia zbytnio , to nie jest poradnik za 250 zł gdzie się dowiesz jak zarobić 100 zł miesięcznie.

Masz tutaj kompletny biznes , który jak widać chociażby na allegro, działa.

Sprzedaj 150 kont miesięcznie w pakiecie (Hbo go , Cda , Showmax , Netflix) za 8 zł , taniej niż 10 zł na allegro nie widziałem.

Masz 1200 zł , minus koszty więc w 3 msc masz zwrot z inwestycji.

Nie wiem do jakich okazji są tutaj użytkownicy przyzwyczajeni ale w ostatnim roku zarobiłem ponad 20 tyś zł , za roczny dochód też sprzedałem firmę wraz z całym zapleczem, kontem allegro , ebay, itp.

20tyś zł rocznie to bardzo słaby wynik jak na IM Tongue


Allegro - sprzedaż kont Netflix, Showmax itp pewny i dochodowy biznes - Klin - 07-06-2018 08:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Podeślij komuś do recenzji. Bez tego nie ma mowy o sprzedaży