Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam stronę internetową wraz z pomysłem na jej rozwój - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam stronę internetową wraz z pomysłem na jej rozwój (/Temat-Sprzedam-strone-internetowa-wraz-z-pomyslem-na-jej-rozwoj-156624)

Strony: 1 2 3 4 5


Sprzedam stronę internetową wraz z pomysłem na jej rozwój - MaLiN - 06-06-2018 11:01

1.Nazwa przedmiotu : Strona internetowa + pomysł na jej rozwój.

2.Opis przedmiotu :
Domena z końcówką .eu
Tematyka strony: ogólna
Strona stworzona na początku tego roku, postawiona na wordpressie. Z racji faktu, że nie była nigdzie promowana, dochód z niej praktycznie zerowy, ponieważ ilość wejść jest na niskim poziomie. Jednak ze względu na inne prowadzone projekty, nie jestem w stanie tego kontynuować. Pomimo wszystko, uważam, że strona jak i pomysł na nią ma potencjał i przy odpowiednim rozreklamowaniu oraz pozycjonowaniu, jej zakup szybko się zwróci.

3.Zdjęcia : brak, link do strony wysyłany na PW

4.Kontakt : Proszę, aby pisały TYLKO osoby, poważnie zainteresowane ewentualnym kupnem - PW

5.Cena : 350 PLN

6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal, skrill


RE: Sprzedam stronę internetową wraz z pomysłem na jej rozwój - MaLiN - 13-06-2018 19:41

UWAGA!

Cena spadła do 400 PLN. Kto pierwszy ten lepszy Huh


RE: Sprzedam stronę internetową wraz z pomysłem na jej rozwój - MaLiN - 21-06-2018 11:57

Kilka osób pisało do mnie ze swoimi ofertami kupna strony. Dlatego daję jeszcze jedna szansę, więc cena spada do 350PLN


RE: Sprzedam stronę internetową wraz z pomysłem na jej rozwój - maselkomaslane - 26-06-2018 16:04

Napisz na pw Wink


RE: Sprzedam stronę internetową wraz z pomysłem na jej rozwój - Klin - 26-06-2018 16:15

Proszę o szczegóły na PW


RE: Sprzedam stronę internetową wraz z pomysłem na jej rozwój - Captain - 26-06-2018 16:35

A czy ten pomysł na rozwój zawiera jakiś dobry pomysł gdzie to nieodpłatnie promować i skąd brać odwiedzających? Bo może byłbym zainteresowany, ale kompletnie nie mam gdzie czegoś takiego promować, nie używam fb, nie posiadam żadnych fanpage, grup ani nic skąd mógłbym brać odwiedzających.


RE: Sprzedam stronę internetową wraz z pomysłem na jej rozwój - MaLiN - 26-06-2018 16:44

Mogę podpowiedzieć jaki był zamysł rozwoju tej strony i w co uderzać, aby było więcej odwiedzających. Co do promowania, to z tym myślę, że nie byłoby problemu, szczególnie jeśli chodzi o fora.


RE: Sprzedam stronę internetową wraz z pomysłem na jej rozwój - kubixol - 26-06-2018 18:26

Napisałem PW


RE: Sprzedam stronę internetową wraz z pomysłem na jej rozwój - Captain - 26-06-2018 19:05

Wyslij mi link na PW to zobaczę i zastanowię się.


RE: Sprzedam stronę internetową wraz z pomysłem na jej rozwój - MaLiN - 26-06-2018 20:17

(26-06-2018 18:26)kubixol napisał(a):  Napisałem PW

Odpisane.

(26-06-2018 19:05)Captain napisał(a):  Wyslij mi link na PW to zobaczę i zastanowię się.

Wysłane