Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze kroki - podpowiedzi, sugestie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Pierwsze kroki - podpowiedzi, sugestie. (/Temat-Pierwsze-kroki-podpowiedzi-sugestie-156620)



Pierwsze kroki - podpowiedzi, sugestie. - dominikstawniak - 05-06-2018 21:36

Cześć, od kilku tygodni interesuje się Forexem. Założyłem konto demo na XTB, trochę próbowałem, trochę walczyłem czy sprzedawać czy kupować itp. +/- jestem na 0, także skutek mizerny. Jednak chcę poszerzać wiedzę na ten temat i być kumatym w tym wszystkim. Myślę, że kilka miesięcy edukacji, lepsze zyski na koncie demo i można uderzyć z własnym kapitałem. Jednak nie chcę marnować czasu i czytać wszystkiego, może ktoś podpowie do jakich pomocy naukowych zajrzeć obowiązkowo. Jakieś filmiki na youtube, książki, artykuły, wszystko przyjmę z wielkim podziękowaniem. Pozdrawiam i dziękuję.Smile


RE: Pierwsze kroki - podpowiedzi, sugestie. - sax123123 - 06-06-2018 17:33

Nie ma lepszej nauki niż godziny przed wykresem Smile.