Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jaki sposób zdobyć sztuczny ruch? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: W jaki sposób zdobyć sztuczny ruch? (/Temat-W-jaki-sposob-zdobyc-sztuczny-ruch-156612)

Strony: 1 2


W jaki sposób zdobyć sztuczny ruch? - ppagroup - 05-06-2018 09:48

Witajcie Smile

Wiem, że temat jest dziwny ale już spieszę z wytłumaczeniem. Chciałbym się zapytać doświadczone osoby w jaki sposób można pozyskać sztuczny ruch na serwisy ? Z czego warto/trzeba skorzystać i jakie ku temu są koszta? 

Będę wdzięczny za każdą wskazówkę a najbardziej za konkretne podpowiedzi Nie będę rozwijał się tutaj po co on mi jest potrzebny. 

Z góry dziękuję za pomoc Smile 


RE: W jaki sposób zdobyć sztuczny ruch? - ivandzms - 05-06-2018 12:03

Sprawdź hitleap.com Myślę, że podpasuje Ci idealnie Wink


RE: W jaki sposób zdobyć sztuczny ruch? - plelektroworld - 05-06-2018 16:38

Są też boty które same generują liste proxy z darmowych stron i odpowiednio same wchodzą na podany adres. Darmowe jak najbardziej działają , płatne też są spoko , zobacz devil labs np.


RE: W jaki sposób zdobyć sztuczny ruch? - ppagroup - 05-06-2018 19:19

Można więcej informacji prosić?


RE: W jaki sposób zdobyć sztuczny ruch? - rachman - 05-06-2018 19:34

Tu masz autosurfów trochę: http://drobneznetu.blogspot.com/p/polskie-autosurfy.html
W "innych metodach" masz też kilka stron na których możesz ruch nakręcić.


RE: W jaki sposób zdobyć sztuczny ruch? - rsh - 07-06-2018 13:05

sztuczny ruch się kupuje, wpisz w google


RE: W jaki sposób zdobyć sztuczny ruch? - Muraszczyk - 07-06-2018 16:20

Hitleap premium lub wyżej. Będziesz mógł generować ruch z dowolnego źródła- google, youtube (nawet na konkretne słowa) oraz social media.

Dawno nie korzystałem ale chyba nadal sprawnie działa ^^.


RE: W jaki sposób zdobyć sztuczny ruch? - rsh - 10-06-2018 22:08

(07-06-2018 16:20)Muraszczyk napisał(a):  Hitleap premium lub wyżej. Będziesz mógł generować ruch z dowolnego źródła- google, youtube (nawet na konkretne słowa) oraz social media.

Dawno nie korzystałem ale chyba nadal sprawnie działa ^^.
czy można w nim ustawić np tak jakby user wpisał dane keyword w wyszukiwarke i wszedł na docelową stronę, plus pzoostał na niej kilka minut?


RE: W jaki sposób zdobyć sztuczny ruch? - ivandzms - 10-06-2018 22:56

(10-06-2018 22:08)rsh napisał(a):  czy można w nim ustawić np tak jakby user wpisał dane keyword w wyszukiwarke i wszedł na docelową stronę,
Tak, możesz zaplanować wejścia z wielu fraz jednocześnie
(10-06-2018 22:08)rsh napisał(a):  plus pzoostał na niej kilka minut?
Tego nie jestem pewny


RE: W jaki sposób zdobyć sztuczny ruch? - rsh - 11-06-2018 19:05

chodzi mi o to że, "podobno" czas spędzony na stronie jest też czynnikiem rankingowym. ile w tym prawdy nie wiem