Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początek przygody z zarabianiem w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Początek przygody z zarabianiem w internecie (/Temat-Poczatek-przygody-z-zarabianiem-w-internecie-156595)



Początek przygody z zarabianiem w internecie - Pieczu - 04-06-2018 14:29

Dzień Pierwszy
Witam, jest to mój pierwszy wątek na tym forum więc chciałbym wszystkich serdecznie przywitać. Długo się zastanawiałem czy jest sens w ogóle prowadzić dziennik w moim przypadku ale stwierdziłem że stworzę ten dziennik po to aby się trochę zmotywować i dążyć do postawionych celi. Nie mam zamiaru się na razie rozpisywać, ani bawić w upiększanie wyglądu tego dziennika gdyż nie na to czas. Ale do rzeczy ... Chciałbym rozpocząć dorabianie/zarabianie (jeszcze nie wiem, zobaczymy jak to wyjdzie w trakcie) w internecie.
Zdecydowałem się na to ponieważ moja aktualna praca na etacie mi na to pozwala, "Właściwa" praca trwa od 8:00 do 12:30. Mimo że skończyłem technikum informatyczne, to temat zarabiania jest dla mnie kompletnie obcy.

Wszystkich ludzi dobrego serca chcących trochę mi pomóc zapraszam do kontatu przez GG:59987564 (Niech wam Bóg wynagrodzi w zdrowiu i $$$)

Aktualny zarobek:
0$

Aktualne cele:
-Edukacja w tematyce ogólnego zarabiania w internecie(Podstawowe pojęcia, sposoby, słowniczek itp.)
-Poznanie kilku stron zarobkowych
- 5$ ??


RE: Początek przygody z zarabianiem w internecie - adi_hq - 04-06-2018 17:23

Będę obserwował, akutalnie 3 technikum o tym samym profilu, jak na razie moje "zarobki: z sieci nie są duże ok.50 miesięcznie, ale najwięcej wyciągam ze skracaczy adfly POWODZENIA


RE: Początek przygody z zarabianiem w internecie - jamesr - 04-06-2018 18:12

masz cokolwiek na inwestycję? jeśli nie mogę podesłać Ci parę stron gdzie po jakimś czasie coś wyciągniesz


RE: Początek przygody z zarabianiem w internecie - Pieczu - 04-06-2018 20:11

Mam trochę zaskorniakow ale raczej nie chce ich przeznaczyć na inwestycje. To taka moja poduszka finansowa zbierana od kilku lat.
No właśnie prosił bym bardzo o podesłanie jakiś ciekawych stronek.

@temat
Dzisiajszy dzień spędziłem na czytaniu poradników i dzienników innych użytkowników.

Cel na jutro :
- przeczytanie podstawowych zagadnień omówionych na blogu "Get Paid 2.0"


RE: Początek przygody z zarabianiem w internecie - Pieczu - 06-06-2018 16:10

Dzień Trzeci

Dwa poprzednie dni spędziłem na wertowaniu poradników, zbieraniu informacji czym dokładnie jest e-zarabianie. Przeczytałem większość artykułów które są dostępne na blogu "Get Paid 2.0". Nawiązałem kontakt z Czaq'iem i chyba zdecyduję się na jego mentoring. Krótki wpis ponieważ lecę dalej się edukować.

Aktualny zarobek :
0$



RE: Początek przygody z zarabianiem w internecie - mattxx - 06-06-2018 16:29

Powodzenia i pamiętaj, że nie na darmo mówi się że początki są najtrudniejsze Idea