Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca za granicą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Praca za granicą (/Temat-Praca-za-granica-156594)

Strony: 1 2 3


RE: Praca za granicą - Sebqu - 05-06-2018 21:04

@[Itachi198] Jakieś konkretne biuro, czy coś? Generalnie mam wrażenie że cała Holandia stoi na niewolniczej pracy, więc trochę mnie to odrzuca


RE: Praca za granicą - Hoolig4n - 05-06-2018 21:10

(05-06-2018 19:15)Sebqu napisał(a):  @[Hoolig4n] Jasne że warto, tylko to też nic pewnego, kumpel pojechał i miał obóz pracy Big Grin
Zastanawiam się nad Uk na ślepo, tam praca z agencji, a później szukać na linkedin

@[Sebqu] pozdro z Leicester Big Grin


RE: Praca za granicą - Karolina88 - 05-06-2018 21:38

Chcesz to mogę polecić dobrą agencje 500e tygodniówki już po opłaceniu domku (69e) i ubezpieczenia (22e),w Holandii masz wiekowkindo 23roku życia jeżeli masz 23+to tyle na luzie zarobisz praca w fabryce flowpack pakujesz paprykę lub wsypujesz ze skrzynek do maszyny.Solarisy (odcinki wypłat) mogę ci pokazać na priv. Firma level1 tylko jeżeli chcesz tyle zarabiać zapytaj koniecznie o paprykę flowpack w luttelgest. Możesz również inne oferty pracy popytać.


RE: Praca za granicą - yazir - 05-06-2018 21:44

Jeśli chcesz jechać do UK na "ślepo" to polecam kontakt z sorek na wykopie. Możesz mu dać znać że polecałem go, obecnie są przyjęcia w asosie i prawdopodobnie symphony, ale ręki sobie za to uciąć nie dam.


RE: Praca za granicą - Sebqu - 06-06-2018 11:07

@[Karolina88]
Bardzo bym prosił, ale mam 19lat (rocznikowo 20, ale w Holandii się nie załapie) więc szukaj bardziej pracy bez wiekówek
@[yazir]
Też słyszałem o gościu, co prawda mam paru znajomych w UK, więc z ogarnięciem lokum i jakiejś pomocy nie mam problemu, ale mimo to gadałem z sorkiem i mówił że do UK na dwa miesiące nie ma sensu jechać, co mnie trochę zdziwiło, bo normalny etat można ogarnąć 40h + jakaś dorywcza robota przez linkedin to nie jest problem, a wtedy już się spoko sumkę uzbiera


RE: Praca za granicą - Hoolig4n - 06-06-2018 13:15

(06-06-2018 11:07)Sebqu napisał(a):  @[Karolina88]
Bardzo bym prosił, ale mam 19lat (rocznikowo 20, ale w Holandii się nie załapie) więc szukaj bardziej pracy bez wiekówek
@[yazir]
Też słyszałem o gościu, co prawda mam paru znajomych w UK, więc z ogarnięciem lokum i jakiejś pomocy nie mam problemu, ale mimo to gadałem z sorkiem i mówił że do UK na dwa miesiące nie ma sensu jechać, co mnie trochę zdziwiło, bo normalny etat można ogarnąć 40h + jakaś dorywcza robota przez linkedin to nie jest problem, a wtedy już się spoko sumkę uzbiera

Tak, tylko na "papiery" trochę trzeba czekać. W tym numer NIN, bez którego nikt Cię legalnie tutaj nie zatrudni, nawet do zbierania szparagów
(Ciekawostka: Do Niemiec/Holandii jeździ się na truskawki, a do Anglii na szparagi xD). Tak więc ten gość ma 100% racji z tym, że na 2 miechy nie ma co wyjeżdać. Jak skończysz szkołę i zdecydujesz się na pracę w UK to się odezwij- coś tam pomogę Big Grin
Myślę, że aby wyjazd zarobkowy do Wielkiej Brytanii się opłacał- musisz tu siedzieć conajmniej z pół roku. Inaczej namęczysz się jak ostatni dziad, pleców czuł nie będziesz. "Piniondza" też nie, bo na czysto wyjdziesz tak samo, jakbyś pracował w Polsce Big Grin Rozważ te wyjazdy z zakwaterowaniem, o których wspominałem wcześniej Smile Aaaa. Jeśli ktoś szuka pracy w Anglii, to najbardziej opłacalnymi aktualnie zawodami tutaj są: stolarz, hydraulik, mechanik samochodowy czy prace budowlane. Także jeśli ktoś ma tzw. "fach w ręku" i jakieś tam wykształcenie techniczne- praca i życie w Anglii może być naprawdę bardzo przyjemne Smile


RE: Praca za granicą - Sebqu - 06-06-2018 14:10

@[Hoolig4n]
Generalnie to już dostępny jestem, ale słyszałem że jak złoże papiery o NIM to mogę juz szukać roboty i w kilka dni załatwiają, coś w stylu kelner czy na magazynie to chyba tam nie jest problemem


RE: Praca za granicą - plelektroworld - 06-06-2018 14:19

(05-06-2018 17:17)Sebqu napisał(a):  
(04-06-2018 16:37)malena napisał(a):  Ja właśnie lecę do Norwegii, Norwegię też bierzesz pod uwagę?
Jasne że tak Smile

(04-06-2018 20:44)plelektroworld napisał(a):  Zerknij na ofertę statków , wycieczkowców , praca nie jest lekka ale możesz dobrze zarobić , stewart albo kelner to dobra opcja na początek , wymagań też super nie mają i wszystko da się przejść.

A skąd sprawdzone ofki?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



Zerknij tutaj http://www.generalcrewing.com/


RE: Praca za granicą - Hoolig4n - 06-06-2018 15:11

@[Sebqu] możesz zacząć szukać, ale to i tak trwa. To jest trochę pogmatwane, bo żeby iść do pracy, musisz mieć NIN, musisz też "udowodnić" pracodawcy, że mieszkasz tu i tu. Jak? Pokazujesz mu np. rachunek za prąd, czy czynsz, którego nie dostaniesz od razu przyjeżdżając do Anglii. Z kolei żeby wynająć mieszkanie- musisz przedstawić informacje o zarobkach beka Wracając do tematu: Jak idziesz pierwszy dzień do pracy- MUSISZ już mieć wyrobione NIN. Nie może być takiej sytuacji, że już miałeś swój pierwszy dzień pracy, a dopiero złożyłeś wniosek o NIN, lub na niego czekasz. Tak to przynajmniej wygląda tutaj gdzie mieszkam. Smile


RE: Praca za granicą - Itachi198 - 06-06-2018 18:12

@[Sebqu] pojechałem w ciemno, szef jest Polakiem ale nie jest źle, Amsterdam centrum