Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca za granicą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Praca za granicą (/Temat-Praca-za-granica-156594)

Strony: 1 2 3


Praca za granicą - Sebqu - 04-06-2018 14:03

Cześć, przyszły wakację a oprócz zarabiania w necie, warto spróbować trochę zarabiania w normalnej pracy. Polecacie jakieś agencję pracy, które załatwiają robotę za granicą i są godne uwagi? Najbardziej interesuje mnie praca w gastronomii (może być kelner, zmywak, ważne żebym widział jak to wygląda od środka Big Grin) ale również będę wdzięczny każdą inną ofertą.


RE: Praca za granicą - Pauli_94 - 04-06-2018 15:44

Ja mogę szczerze polecić Tempo-Team. To holenderska agencja, która współpracuje z polskim Randstadem. Niestety nie wiem, czy rekrutują pracowników do gastronomii.


RE: Praca za granicą - malena - 04-06-2018 16:37

Ja właśnie lecę do Norwegii, Norwegię też bierzesz pod uwagę?


RE: Praca za granicą - plelektroworld - 04-06-2018 20:44

Zerknij na ofertę statków , wycieczkowców , praca nie jest lekka ale możesz dobrze zarobić , stewart albo kelner to dobra opcja na początek , wymagań też super nie mają i wszystko da się przejść.


RE: Praca za granicą - Sebqu - 05-06-2018 17:17

(04-06-2018 16:37)malena napisał(a):  Ja właśnie lecę do Norwegii, Norwegię też bierzesz pod uwagę?
Jasne że tak Smile

(04-06-2018 20:44)plelektroworld napisał(a):  Zerknij na ofertę statków , wycieczkowców , praca nie jest lekka ale możesz dobrze zarobić , stewart albo kelner to dobra opcja na początek , wymagań też super nie mają i wszystko da się przejść.

A skąd sprawdzone ofki?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


RE: Praca za granicą - Hoolig4n - 05-06-2018 18:22

Budowa domków modułowych w Danii, wykończeniówka w Niemczech/Holandii, produkcja Czechy Smile Wszystkie ogłoszenia znalazłem przed chwilą na olx. Polecam Ci sprawdzić Big Grin Wszędzie zarobki powyżej 3000zł netto.


RE: Praca za granicą - Sebqu - 05-06-2018 18:50

@[Hoolig4n]
Tez sprawdzałem na olx, ale najlepsze oferty to takie których nie ma na tego typu portalach. Z resztą 3k na rękę to dość słabo jak na pracę za granicą (tutaj w Polsce takie można bez problemu ogarnąć)


RE: Praca za granicą - Hoolig4n - 05-06-2018 19:10

@[Sebqu] mówię, że zaczynają się od 3, a nie że zarobisz 3 Tongue Ofc i tak pewnie zarobisz więcej. Jak szukasz tylko na wakacje to polecam Danię/Norwegię. Tam zarobisz sporo, ale życie drogie. Myślę, że przez okres wakacyjny można się przemęczyć w trochę gorszych warunkach, jeśli chcesz zarobić trochę grosza Big Grin
Sprawdź też grupy na FB. Ja sam jestem w grupie o nazwie "moje miasto- PRACA". Tam często wrzucają oferty dobrze płatnej pracy za granicą z zakwaterowaniem, wyżywieniem i transportem na miejsce. Może warto sprawdzić? Wink


RE: Praca za granicą - Sebqu - 05-06-2018 19:15

@[Hoolig4n] Jasne że warto, tylko to też nic pewnego, kumpel pojechał i miał obóz pracy Big Grin
Zastanawiam się nad Uk na ślepo, tam praca z agencji, a później szukać na linkedin


RE: Praca za granicą - Itachi198 - 05-06-2018 19:22

Polecam Niemcy i Holandię, fajnie a zarobki spoko, jako pomocnik zarabiam 100 euro dziennie za 10 godzin pracy Smile