Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona z filmikami/serialami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Strona z filmikami/serialami (/Temat-Strona-z-filmikami-serialami-156593)



Strona z filmikami/serialami - balabala - 04-06-2018 13:56

Cześć wszystkim, jestem Michał, mam 18 lat. Zamierzam w końcu zabrać się za zarabianie w internecie Wink
Więc tak: Mam konkretny pomysł na stronę z serialami/filmikami, wiem jak to ma wyglądać. Nie wiem jak do końca się do tego zabrać, ze względu na brak doświadczenia. Nie zajmowałem się dotychczas tym, bawiłem się kiedyś w sms ale jakoś nie przeszło. Wiem, że muszę mieć domenę i serwer, jestem w trakcie kursu tworzenia stron www ( wszystkie podstawy znam). Także znam w teorii co i jak, lecz w praktyce już nie Big Grin
Potrzebuje po prostu ludzi, którzy mnie nakierują, dadzą poradę jak sobie to wszystko ułożyć, jak zacząć z taką stroną Smile


RE: Strona z filmikami/serialami - mattxx - 04-06-2018 14:22

Przede wszystkim musisz realizować postawione sobie cele i nie oczekiwać natychmiastowych efektów, bo prędzej odpuścisz niż coś osiągniesz.


RE: Strona z filmikami/serialami - ark1908 - 04-06-2018 16:38

dokładnie wszystko na spokojnie niestety czas to pieniądz w tym wypadku Wink


RE: Strona z filmikami/serialami - pepsi87 - 22-12-2018 18:21

Podstawą jest budowa bazy klientów, a do tego potrzebny jest czas i konsekwencja. Pierwszy rok spokojnie potraktuj jako inwestycja.