Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[wykonam] obsługa Allegro, eBay, Amazon, sklep internetowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [wykonam] obsługa Allegro, eBay, Amazon, sklep internetowy (/Temat-wykonam-obsluga-Allegro-eBay-Amazon-sklep-internetowy-156582)

Strony: 1 2


[wykonam] obsługa Allegro, eBay, Amazon, sklep internetowy - nunek07 - 04-06-2018 09:28

Witam,

Oferuję kompletną obsługę kont Allegro, Olx, Ebay, Amazon oraz sklepów internetowych -posiadam w tej dziedzinie 8 lat doświadczenia, na co dzień również przy tym pracuje 'na etacie'.
Mogę poprowadzić zarówno istniejący sklep/konto lub stworzyć wszystko od zera.
Mogę również zająć się codzienną obsługą klienta poprzez maila/chat/telefon.
W przypadku niedalekiej odległości od Państwa firmy, jestem w stanie także sfotografować dane produkty i obrobić je na potrzeby aukcji, posiadam do tego odpowiedni sprzęt.

Dodatkowo mogę pomóc w kwestiach serwerowych, WP, joomla, baz danych, CMR, Excela, itp.

Zajmuję się także tworzeniem blogów oraz prowadzeniem stron w mediach społecznościowych.

Oferta dotyczy całej Polski - cena ustalana jest indywidualnie, zależnie od zakresu działań.
Preferowana umowa o dzieło/zlecenie. W przypadku stałej współpracy - umowa o pracę.
Jeśli trafiłaby się jakaś ciekawa propozycja, jestem w stanie również podjąć pracę w charakterze stałym.

Zapraszam do kontaktu.


RE: [wykonam] obsługa Allegro, eBay, Amazon, sklep internetowy - nunek07 - 06-07-2018 18:35

Dalej aktualne.


RE: [wykonam] obsługa Allegro, eBay, Amazon, sklep internetowy - nunek07 - 22-07-2018 10:07

UP.


RE: [wykonam] obsługa Allegro, eBay, Amazon, sklep internetowy - nunek07 - 13-08-2018 21:35

Nadal aktualne, zapraszam.


RE: [wykonam] obsługa Allegro, eBay, Amazon, sklep internetowy - nunek07 - 21-08-2018 21:09

UP.


RE: [wykonam] obsługa Allegro, eBay, Amazon, sklep internetowy - nunek07 - 03-09-2018 08:40

Aktualne, zapraszam.


RE: [wykonam] obsługa Allegro, eBay, Amazon, sklep internetowy - nunek07 - 12-09-2018 13:04

UP.


RE: [wykonam] obsługa Allegro, eBay, Amazon, sklep internetowy - nunek07 - 19-09-2018 18:23

Podbijam Wink


RE: [wykonam] obsługa Allegro, eBay, Amazon, sklep internetowy - nunek07 - 26-10-2018 14:07

@upik.


RE: [wykonam] obsługa Allegro, eBay, Amazon, sklep internetowy - nunek07 - 08-11-2018 16:58

Zapraszam.