Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Przelew na PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Przelew na PP (/Temat-Rozwiazane-Przelew-na-PP-15657)



[Rozwiązane]Przelew na PP - vlg - 26-10-2010 16:21

Dnia 19-10 wpłaciłem w Banku (zwykły przelew) kasę na PP i do tej pory nie mam ich na koncie. Sprawdzałem, z mojej strony wszystko jest dobrze, nie machłem się przy wpisywaniu. To normalne, że idzie tak długo? Co robić, gdyby się okazało, że to błąd kasjerki w banku?


RE: Przelew na PP - Miu - 26-10-2010 16:41

hmm,ja gdy wpłacałem sobie kasę na konto Paypal to przyszło mi w chyba kilka dni.Sądzę,że pieniądze powinny pojawić się na twoim koncie "na dniach" Smile cierpliwości


RE: Przelew na PP - vlg - 26-10-2010 16:54

Pozostaje tylko rozwinięcie tematu ewentualnego błędu kasjerki Wink Co mogę w takiej sprawie zrobić?


RE: Przelew na PP - matiss34 - 27-10-2010 16:34

Mysle ze jesli tydzien po przelaniu pieniedzy, kasa nie doszla na pp to pojdz do tego banku gdzie robiles przelew ew. zadzwon napisz maila i powiedz im o zaistnialej sytuacji. Napewno cos powinni zrobic a i nie wiem jak to jest ale mozesz tez napisac do supportu pp i chyba to pierw zrob i im napis ze przelales pieniadze z banku a kasy na pp jeszcze nie ma. jak oni ci napisza ze to nie wina pp to skontaktuj sie z bankiem skad wysylales pieniazki, pozdrawiam


[Rozwiązane]Przelew na PP - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.