Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dezaktywacja prywatnego konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Dezaktywacja prywatnego konta (/Temat-Dezaktywacja-prywatnego-konta-156558)



Dezaktywacja prywatnego konta - Thinker - 02-06-2018 16:52

Hej! Smile
Otóż ostatnio spotkała mnie niemiła sytuacja z moim prywatnym kontem Facebook. Sądzę, że to działania konkurencji no ale do rzeczy. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość odzyskania konta od Facebook? Wysłanie im dowodu osobistego bądź coś innego? Na profilu wszystkie dane miałem prawdziwe i nie udostępniałem z konta nic wbrew polityce Facebook dlatego też nie rozumiem tej dezaktywacji konta. Jakby ktoś miał pomysł to chętnie "wysłucham".
Dodam też, że teraz jak tworzę nowe swoje konto to każde dostaje dezaktywację. Dlatego zrobiłem kolejne i zmieniłem datę urodzenia i na razie jest okej jeśli się zmieni to Wam dam znać.


RE: Dezaktywacja prywatnego konta - Hopekk94 - 02-06-2018 23:15

Nie chca zadnego dowodu, nie spamowales, to jedynie pisanie do supportu ktory nigdy nie odpisuje pozostaje. Ew na PL dzial obslugi klijenta w jakims biurze FB . Ale nie wiem czy cos takiego nawet jest


RE: Dezaktywacja prywatnego konta - Hoolig4n - 02-06-2018 23:59

(02-06-2018 23:15)Hopekk94 napisał(a):  Nie chca zadnego dowodu, nie spamowales, to jedynie pisanie do supportu ktory nigdy nie odpisuje pozostaje. Ew na PL dzial obslugi klijenta w jakims biurze FB . Ale nie wiem czy cos takiego nawet jest

Rafonix podobno gdzieś do fejsbuka dzwonił, może się da. Big Grin


RE: Dezaktywacja prywatnego konta - Thinker - 03-06-2018 09:59

Poszukam i się do nich odezwę jeśli to jedyna szansa.