Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiac na zdjeciach +18 - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiac na zdjeciach +18 (/Temat-Jak-zarabiac-na-zdjeciach-18-156557)

Strony: 1 2


Jak zarabiac na zdjeciach +18 - Skovvyrny - 04-06-2018 08:38

A wiec od poczatku. Szukałem tutaj poradnikow jak zarabiac na fotkach jakis tam osiemnastek lubiacych sluchac palucha przed obietkywem swojego telefonu. Po 2 stronach wpadłem na pomysł jak zarobic okolo 2$ dziennie ( oczywiście pochwalę sie moimi dokonaniami w przyszłosci ). Takze zapraszam do mojego poradnikaSmile

1. Zdjęcia
Werjscia A (darmowa)
Potrzebujemy troche zdjęc " amatorek " "selfie " lub innych tego typu. porzeba nam ich w chu... Polecam w google wpisac fraze typu " Teen nude selfie amateurs pictures "
[Obrazek: Untitled.png]

Nastepnie wchodzimy w jaką kolwiek strone i pobieramy zdjęcia jakie nam sie spodobaja Wink ( Im lepsze tym wiecej osob w nie wejdzie czyli wiecej kaski wpada na nasz paypal)

Wersja B ( Płatna )
Płatna poniewaz ktos moze nie miec konta na chomikuj.pl i bedzie musiał kupic transfer zeby pobrac paczki nagich młodych pań. Jezeli juz ktos ma jakis transfer to wchodzimy na chomika wpisujemy paczki młodych pipek i beng wyskakuje nam 98362 wynikow . pobieramy i rozpakowywujemy .

2. Upload zdjęc

Tutaj wykorzystamy stronke Imgtown . Powiem wam sam korzystam od kilku dni , za 100 wejsc z ameriki dostaje 1$. Mój reflink ( będę wdzięczny za każdą rejestrację z mojego linka Sex )
http://imgtown.net
http://imgtown.net/reg2827.html
Fotka potwierdajaca
[Obrazek: ss.png]

daje info ze stronki :
- Earn up to 9$ per 1000 Views.
- Earn 5% of money earned by each user you refer.
- Worldwide traffic is acceptable.
- 100% accurate rates without any cheating or shaving.
- Any type of legal content allowed.
- Maximum Upload file Size is 10240 KB.
- Any image size qualify to make money.
- Share links anywhere on internet and also can use link shortners.
- Receive payouts within 1-3 days.
- Minimum payout only 1$.
- Payouts are processed using PayPal, WebmoneyZ, Bitcoin, Skrill, Payza, OKpay and Payoneer.
- Mass Upload upto 100 images, Remote Upload, Flash Upload and Resize Options enabled for all users.
- Your images will be stored forever and unlimited space.
- Detailed reports of your earnings.

Tiers Countries Rate
A United States, United Kingdom $9
B Germany, Canada, France, Italy, Australia, Spain, Sweden, Switzerland, Belgium, Netherlands, Denmark, Norway, Austria $1.50
C Russian Federation, Czech Republic, Brazil, Finland, Poland, Greece, Israel, Saudi Arabia, Hungary, Portugal, Mexico, Ireland, Singapore, North Korea, South Korea, Japan, New Zealand, Slovak Republic, Malaysia, Kuwait, United Arab Emirates, Turkey $0.40
D Others $0.10

Oczywiscie wypłacalni są , pierwsze 1,5$ poleciało , czekałem 2 dni robocze , na paypal wpadło 1,13$ bo jakies tam podatki , walic to , kasa za free to kasa za free.
[Obrazek: pd1eslqjyqwj_t.jpg]

3. Wrzucamy fotki na stronke

Jest możliwość wrzucenia do 300 fotek na raz , strona automatycznie tworzy nam kod na forum ze wszystkimi naszymi fotkami jakie mamy lub ile zaznaczamy .

4. Szukamy forum

Szukamy forum gdzie wrzucać będziemy posty z naszymi fotkami . Robimy totalny spam. 1 temat to minimum 100 naszych postów w każdym po minimum 50fotek . Można użyć np jakiegoś Marco żeby to wszystko leciało bez naszej ingerencji .

5. Liczymy kasę i szukamy nowych forum lub tworzymy nowe konta i spamujemy z pomieszanymi fotkami lub posty w innej kolejności.

Kasa leci cały czas , raz na dzień damy nowy post żeby nasz post skoczył do nowych i więcej osób sprawdzi co nowego wrzucilismy . Trzeba uważać na regulamin forum żeby nie dostać bana bo szkoda naszego czasu . Mogę się pochwalić że zbanował mi konto z 3 tematami z 300 postami każdy Smile 3 dolary dziennie poszły w niepamięć.


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - Flessan - 05-06-2018 00:53

Na jakim forum robisz wrzuty żeby nie banowali za treści?


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - Karamber - 09-06-2018 07:14

spróbujemy


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - Skovvyrny - 25-06-2018 19:01

.
[Obrazek: Untitled.png]


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - drought - 26-06-2018 07:58

Dobry poradnik Big Grin
Reput poleciał.
Zajmę się wszystkim w wolnej chwili Tongue Wiem że może dużo wymagam ale może podrzucisz jakieś przykładowe forum? ;p


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - Grabek04 - 14-07-2018 15:28

Nie wygląda to źle


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - Skovvyrny - 14-07-2018 15:36

Założyłem nowe forum o takiej tematyce , chętnych zapraszam na pw , mile widziana reklama forum dla także własnych korzyści Smile


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - VNMX. - 14-07-2018 16:23

/del


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - Xesty109 - 25-07-2018 04:25

Witaj, jak szukać for które nie wymagają linku download do galerii? Czy możesz zamieścić klika podstawowych for na któe dodajesz? Za refa


RE: Jak zarabiac na zdjeciach +18 - Patenciarz - 25-07-2018 11:33

Przeciez jak sie stworzy 50 postów na raz to od razu ban z miejsca , a druga sprawa jakie fora akceptuja takie treści?