Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy payza to scam? Nie mogę dodać konta bankowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: Czy payza to scam? Nie mogę dodać konta bankowego (/Temat-Czy-payza-to-scam-Nie-moge-dodac-konta-bankowego-156538)



Czy payza to scam? Nie mogę dodać konta bankowego - Tiger_GG - 31-05-2018 20:40

Witam,

chciałem wypłacić pieniądze z Payza ale nie mogę dodać konta bankowego. Wyskakuje że błędny IBAN lecz wpisuję go poprawnie. Napisałem do nich na twiterze lecz mnie zablokowali; nie wiem gdzie jeszcze można do nich napisać.
Chciałem wypłacić na portfel bitcoin to pisze że trzeba być zweryfikowanym lecz nie da się zweryfikować konta bo ciągle wyskakuje błąd przy przesyłaniu dokumentów do weryfikacji.


U was to jeszcze działa ten procesor?


RE: Czy payza to scam? Nie mogę dodać konta bankowego - danoneksss - 31-05-2018 20:45

Nie wiem dokladnie jak teraz wygląda sytuacja, ale niedawno mieli spore problemy Smile


RE: Czy payza to scam? Nie mogę dodać konta bankowego - Amazingovsky - 31-05-2018 21:44

Co do weryfikacji konta to miałem również taki problem. Udało się wysłać dokumenty za pomocą apki na telefonie, lecz są ciągle procesie przetwarzania od dwóch tyg. bodajże.