Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek na walutach (Duże Zarobki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Zarobek na walutach (Duże Zarobki) (/Temat-Zarobek-na-walutach-Duze-Zarobki-156513)

Strony: 1 2


Zarobek na walutach (Duże Zarobki) - Karolina88 - 30-05-2018 17:34

Hej,mam fajny pomysł na biznes zarabianie na walutach typu £ i € ale zwłaszcza euro.
Kwota inwestycji 200tys. Złoty.
Zamieżam kupić € za 200tys złoty gdy kurs będzie 4,0 lub 4,1 przyczym po kursie 4,1 dostanę 48.780€ poczekać aż kurs wzrośnie do 4,3 lub 4,4 i spowrotem przetransferować. Z czeko dostanę po 4,3 jakieś 209754zloty czyli zarobek ~ 10.000zloty

Kurs codziennie rosnie i maleje od 4,08 do 4,69 przez ostatni rok był notowany. Jakmsadzicie opłaca sie inwestować w waluty?


RE: Zarobek na walutach (Duże Zarobki) - MaLiN - 30-05-2018 17:40

Gdyby to było takie proste, to wszyscy byśmy byli milionerami. Gdzie byś za te 200 000 PLN, kupiła euro?


RE: Zarobek na walutach (Duże Zarobki) - Karolina88 - 30-05-2018 17:44

Kantor u znajomego z najlepszym kursem Wink lub dogadać się z cinkciarz albo coś tego typu.


RE: Zarobek na walutach (Duże Zarobki) - hosezbsk - 30-05-2018 17:47

Ja bym się ewidetnie bał Smile Ale pomysł nie jest zły


RE: Zarobek na walutach (Duże Zarobki) - MaLiN - 30-05-2018 17:58

(30-05-2018 17:44)Karolina88 napisał(a):  Kantor u znajomego z najlepszym kursem Wink lub dogadać się z cinkciarz albo coś tego typu.

To sobie teraz zadaj pytanie, dlaczego Twój znajomy, który prowadzi kantor tak nie zarabia? Wink Oczywiście nie chodzi mi o prowizję, jaką bierze podczas wymiany walut.

To, że teraz jest taki kurs, nie oznacza że będzie on wyższy za kilka miesięcy i co wtedy? Masz zamrożoną gotówkę, albo wypłacasz i jesteś na minusie.

Załóżmy, że jednak na Twojej "spekulacji" zarobisz i będziesz chciała sprzedać euro, również zrobisz to w kantorze? Pamiętaj, że cinkciarze itp. pobierają jeszcze opłaty, więc jeszcze raz pomyśl, czy Ci się to opłaca Tongue


RE: Zarobek na walutach (Duże Zarobki) - Scoobyx - 30-05-2018 18:25

Opłaca się inwestować. Sprawa tyczy się czy potrafisz żyć ze świadomością, że nagle z 4.1 zł zrobi się 3.8 zł gdzie masz zainwestowane 200k zł po 4.1? Czasami na wybicie trzeba czekać miesiącami, a czasami zaledwie kilka dni. Do tego potrzebna jest analiza rynku, liczy się to co dzieje się na świecie np. zobacz co stało się po ogłoszeniu wyników brexitu na parach z GBP, wojna handlowa z Chinami pary z USD itd. Natomiast ryzyko znacznie mniejsze niż na rynku lewarowanym. Jeśli nie masz zobowiązań co do tej sumy tzn. nie musisz za nią płacić rachunków itd. to w inwestycje na wahania kursów walut kwota jest już całkiem przyzwoita.
Tylko wpierw naucz się dobrze o tym "co rusza" kursem, zacznij bawić się mniejszymi kwotami, dużo czytaj, a po pewnym czasie wyrobisz sobie nawyki i wtedy możesz myśleć o inwestowaniu pokaźniejszych sum.
Oczywiście niczego tutaj nie rekomenduję w rozumieniu prawa.


RE: Zarobek na walutach (Duże Zarobki) - Karolina88 - 30-05-2018 18:49

Tak wiem dobrze,że zawsze jest jakieś ryzyko ale w obecnych latach kurs euro zapowiada się powiem,ze bardzo ładnie po „prognozach kursu euro” z internetowych źródeł.Jestem gotowa na stratę tych pieniędzy gdyż na lokacie nie urosnie za dużo,a jak mówi przysłowie kto nie ryzykuje - ten szampana nie pije.Inwestowałam wcześniej w nieruchomości do gruntownego remontu to też miał być duży zysk lecz zysk był prawie o polowe mniejszy,a do tego w 3 krotnie dłuższym czasie niż oczekiwałam.jestem bardzo cierpliwa i nie parzy mnie gotówka na koncie dlatego chce się zapoznać z waszymi opiniami czy doradzacie inwestować w kursy walut.


RE: Zarobek na walutach (Duże Zarobki) - richbutterfly - 01-06-2018 08:33

(30-05-2018 17:34)Karolina88 napisał(a):  Hej,mam fajny pomysł na biznes zarabianie na walutach typu £ i € ale zwłaszcza euro.
Kwota inwestycji 200tys. Złoty.
Zamieżam kupić € za 200tys złoty gdy kurs będzie 4,0 lub 4,1 przyczym po kursie 4,1 dostanę 48.780€ poczekać aż kurs wzrośnie do 4,3 lub 4,4 i spowrotem przetransferować. Z czeko dostanę po 4,3 jakieś 209754zloty czyli zarobek ~ 10.000zloty

Kurs codziennie rosnie i maleje od 4,08 do 4,69 przez ostatni rok był notowany. Jakmsadzicie opłaca sie inwestować w waluty?


Jeśli to tak działa, to niezależnie od skali. Jeśli chcesz ryzykować to zrób to na początku za 1000 zł.

Mieszkania ci nie wychodziły zgodnie z założeniem bo być może:
- dokonano błędnego oszacowania zysku - mogło być dużo osób które też chciały zrobić flip ale nie po to by zarobić a sprawdzić czy potrafią i uznali że sprzedają z zerowym zyskiem (konkurencja)
- źle wybrano nieruchomość pod inwestycję
- źle negocjowano

Lepiej zostań przy nieruchomościach jeśli cierpliwość pozwala ci czekać, może nawet nie przy mieszkaniowych a gruntowych.


RE: Zarobek na walutach (Duże Zarobki) - norbert000 - 18-07-2018 13:21

W kantorze swoją drogą jest kwota po przekroczeniu, której każda transakcja musi być robiona przez pośrednictwo banku (bodajże 20k?). Mogę się mylić co do kwoty. A druga strona medalu jest taka, że z żadnym dużym graczem się nie dogadasz, sami by to robili już dawno.

Polecam kupić parę książek o podstawach inwestowania na giełdzie i powoli działać, a nie kombinować.


RE: Zarobek na walutach (Duże Zarobki) - noomak - 23-07-2018 21:34

Już lepiej zainwestować pieniądze w kryptowaluty.
Zakupić tokeny kilku przyszłościowych projektów i za rok, dwa sprzedać. Dużo lepsze pieniądze się na tym zarobi niż czekać rok i liczyć, że euro pójdzie 20 centów w górę.