Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GivingAssistant - 5$/6$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: GivingAssistant - 5$/6$ (/Temat-GivingAssistant-5-6-156507)



GivingAssistant - 5$/6$ - mathkaczy - 30-05-2018 08:01

Cześć,
mam do zaprezentowania promocję którą sam sprawdziłem i wszystko śmiga jak należy !
Promocja dotyczy cashbacku z popularnych stron zakupowych na której zgarnąć możemy 6$

Do rzeczy:
  1. do całej akcji korzystamy z przeglądarki z wyłączonym adblockiem ! to ważne
  2. rejestrujemy się na stronie GivingAssistant : czysty link: https://givingassistant.org
    lub Referal Giving Assistant korzystając z podanego linka referencyjnego, od razu informuję że bez refa 5$ extra nie ma !
  3. po zarejestrowaniu po chwili na naszym koncie w "Pending earnings" pojawić powinno się 5$
  4. dodajemy konto wypłat PayPal na które automatycznie po przekroczeniu 6$ wypłacona zostanie kwota zebrana na koncie
  5. dokonujemy zakupu przez stronę wyszukując sklep i przechodząc do zakupów, wspomnę że dla poprawnego działania nie należy kupować przedmiotów dodanych wcześniej do koszyka w innej sesji bądź korzystnie z linków - po przejsciu na stronę przez GivingAssistant wyszukujemy produkt i go kupujemy w najprostszej ścieżce zakupowej i nie będzie problemu. W ciągu kilkunastu minut - max 24h %cashback powinien pojawić się w pending earnings - i czekamy Wink w zależności od strony różny jest czas oczekiwania - strony z chin około 2miesięcy przy standardowej przesyłce - tj sklep musi potwierdzić że towar dotarł (nie próbowałem ale być może da się to załatwić w sposób -po wysłaniu towaru potwierdzamy jego przybycie, po 15 dniach np na aliexpress zamyka się możliwość otwierania dispute i prawdopodobnie cashback też powinien wskoczyć ale nie testowałem)


przykładowe wartości Cashback oraz kwoty zakupów dla minimalnej wypłaty
Aliexpress - 6% - 16,83 $ tj wydając 16,83 za towar faktycznie zapłacimy 10,83$ dla kogoś zamawiającego 2-3 produkty na miesiąc z chin to extra bonus
Gearbest - 2% - 50,5 $
Banggood - 7% - 14,42 $
oraz wiele innych stron i promocji jak np do 15$ zwrotu na pierwsze zamówienie UberEats

w razie pytań chętnie udzielę informacji - mają też bardzo fajny chat ale odpowiadają z reguły po 12h


RE: GivingAssistant - 5$/6$ - mathkaczy - 11-10-2019 16:37

Odświeżę posta

Zapraszam do korzystania z oferty Wink
Udaje mi się wiązać ich cashback z epn co daje 5$ na start oraz nawet 90% zwrotu z zakupów special offers.


[Obrazek: wZWKqfp.png]



RE: GivingAssistant - 5$/6$ - marines27 - 08-11-2019 23:15

Idę w to Big Grin