Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje wypłaty ! Z różnych biznesów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Moje wypłaty ! Z różnych biznesów (/Temat-Moje-wyplaty-Z-roznych-biznesow-156497)



Moje wypłaty ! Z różnych biznesów - MyWay - 29-05-2018 17:51

Witam serdecznie !

Dziennik prac to jedno, ale fajnie by było pokazać że ta praca jednak przynosi realne zarobki Smile Postaram się pokazać jak to u mnie wygląda na dzień dzisiejszy za kurtyną.

W praktyce mało osób zarabia, dużo tylko mówi, więc czas pokazać moje zarobki, które generuję wyłącznie pracując przy komputerze w różnych systemach.
Chwilowo robię 3 biznesy, ale oczywiście przy każdym zdjęciu, które ukazuje wypłatę będę opisywał za jaki to okres oraz z jakiego biznesu Smile

Jeżeli ktoś jest zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu, nie gryzę

MAJ 2018

Małe podsumowanie maja z programu FutureAdPro, jest to połowa zysków ponieważ druga połowa idzie na inne wydatki, ale o tym więcej w moim dzienniku prac !



[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

Maj zamykam tylko z trzema wypłatami, na konto bankowe reszta zostaje na bitbayu.. Wypłaty na kwotę łączną 1,421zł jak na 10 min klikania dziennie, wygląda to dość interesująco Smile

Pozdrawiam, z czasem więcej będę pokazywał..


RE: Moje wypłaty ! Z różnych biznesów - MyWay - 09-07-2018 19:04

Dawno mnie nie było , ale postanowiłem że skupie się na pokazywaniu miesięcznych wypłat .. Czerwiec dopinam z kwotą ponad 4 tysięcy złotych wygenerowanych z jednego biznesu.. Więc powoli jakoś mi się to zaczyna napędzać, podejrzewam że z czasem te wyniki będą coraz większe ale to wszystko zweryfikuje CZAS..[Obrazek: Wyp_ata_Czerwiec.png][/url][/size]


RE: Moje wypłaty ! Z różnych biznesów - noomak - 23-07-2018 11:13

W BitBay zarabiasz na tym co wygenerują poleceni czy jeszcze jakoś?


RE: Moje wypłaty ! Z różnych biznesów - MyWay - 28-07-2018 15:46

(23-07-2018 11:13)noomak napisał(a):  W BitBay zarabiasz na tym co wygenerują poleceni czy jeszcze jakoś?

BitBay używam jedynie jako portfel płatniczy, a zyski generuje z programów partnerskich !
Pozdrawiam