Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pierwsza strona zarobkowa - omówienie podstaw wordpress'a - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pierwsza strona zarobkowa - omówienie podstaw wordpress'a (/Temat-Pierwsza-strona-zarobkowa-omowienie-podstaw-wordpress-a-156495)

Strony: 1 2 3


RE: Pierwsza strona zarobkowa - omówienie podstaw wordpress'a - mysc - 15-02-2019 16:30

To jest kwestia serwera - jeśli nie klikniesz "ok", to się nie połączysz. Zaznaczenie tej opcji spowoduje, że program już nie będzie o to pytał.


RE: Pierwsza strona zarobkowa - omówienie podstaw wordpress'a - Zaperr44 - 15-02-2019 16:47

Od dawna chciałem zacząć działać na wordpressie, dzięki za poradnik Wink


RE: Pierwsza strona zarobkowa - omówienie podstaw wordpress'a - Shimeon - 15-02-2019 17:17

Teraz mam kolejny problem, bo nie mogę skonfigurować wordpressa... A przecież wszystko dobrze wpisuję ;/

Jak kiedyś zakładałem testowe forum na php to nie miałem takiego problemu facepalm


RE: Pierwsza strona zarobkowa - omówienie podstaw wordpress'a - mysc - 15-02-2019 21:22

Nie mogę pomóc bo nie rozumiem jaki jest problem ;p "Skonfigurować wordpressa" tzn. co zrobić?Smile Jeśli problem jest z instalacją - być może niektóre funkcje PHP są zablokowane na Twoim serwerze, często tak jest na darmowych Smile


RE: Pierwsza strona zarobkowa - omówienie podstaw wordpress'a - SEOmocni.pl - 15-02-2019 21:34

Przede wszystkim odżałuj te kilka zł na hosting.
W az masz w promocji 5 domen i hosting na rok za 8zł.


RE: Pierwsza strona zarobkowa - omówienie podstaw wordpress'a - Shimeon - 16-02-2019 12:28

(15-02-2019 21:22)mysc napisał(a):  Jeśli problem jest z instalacją

[Obrazek: U0TcDON.png]

No dokładnie. Problem jest z instalacją, ponieważ jak wpisuję dobrze dane, to i tak po wciśnięciu "Wyślij" wyskakuje błąd, że dane są nieprawidłowe, A PRZECIEŻ WSZYSTKO DOBRZE WPISUJĘ


RE: Pierwsza strona zarobkowa - omówienie podstaw wordpress'a - precell - 16-02-2019 12:53

Miałem ostatnio podobny przypadek na mydevil, byłem święcie przekonany, że wszystko dobrze wpisuje, a co się okazało, że hosta pomyliłem Tongue
Mam u nich wykupione dwa hostingi.


RE: Pierwsza strona zarobkowa - omówienie podstaw wordpress'a - Shimeon - 16-02-2019 15:04

(16-02-2019 12:53)precell napisał(a):  Miałem ostatnio podobny przypadek na mydevil, byłem święcie przekonany, że wszystko dobrze wpisuje, a co się okazało, że hosta pomyliłem Tongue

Chodzi ci o Adres serwera bazy danych? To w takim razie, co ja mam wpisać w białe pole zamiast "localhost"?


RE: Pierwsza strona zarobkowa - omówienie podstaw wordpress'a - precell - 16-02-2019 15:09

Sprawdź na hostingu adres hosta dla baz danych i wpisz go.


RE: Pierwsza strona zarobkowa - omówienie podstaw wordpress'a - rachman - 16-02-2019 16:55

Niektóre hostingi używają własnych nazw - localhost nie zadziała. Mus jak koledzy podpowiadają upewnić się w panelu hostingu jaka nazwa powinna być podana