Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Krótkie pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Krótkie pytanie (/Temat-Krotkie-pytanie-156440)



Krótkie pytanie - tumcio1234 - 26-05-2018 00:55

Czy istnieje serwis umożliwiający wgranie czegoś na kształt skrytpu, pozwalającego mi podpięcie go pod rejestracje.
Załóżmy, że dana osoba rejestruje się na mojej stronie podając podstawowe dane jak np. email, login, hasło, wiek oraz numer telefonu, na który przychodzi pin, po wpisaniu którego osoba aktywuje usługę SUB SMS. Skrypt ten odpowiedzialny byłby właśnie za ten pin. Czy serwisy takie jak @MyLead mają to w swojej ofercie? I jak takie działania wyglądają w świetle prawa.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękujeSmile


RE: Krótkie pytanie - Hoolig4n - 26-05-2018 01:32

Chodzi Ci o zwykłą bramkę SMS? Po weryfikacji PIN-em musiałbyś stworzyć przekierowanie potwierdzające tą rejestracje. Wydaje mi się, że łatwiej było by zrobić tak, że klient już na samym początku musi wykonać PIN submit (zwykły content locker), a po weryfikacji odblokuje się strona ze zwykłą rejestracją.


RE: Krótkie pytanie - tumcio1234 - 26-05-2018 02:11

Nie chodzi mi o bramkę sms, a o coś co jest spotykane na stronach w stylu "zarejestruj się, podając numer telefonu (na który użytkownik dostanie kod zwrotny, który wpisanie powoduje uruchomienie usługi premium sms, oczywiście po uprzednim zaakceptowaniu regulaminu), by oglądać transmisje meczu X na żywo. Na jednej z sieci afiliacyjnych widziałem ofertę, która zawierała w sobie właśnie taki PIN Submit i właśnie o niego mi chodzi, o samą opcje dodania tego Pin Submita do strony.


RE: Krótkie pytanie - PremAccHack - 26-05-2018 07:32

Tak HotPay mi taką wtyczkę robiło pod wordpressa żeby się zarejestrować trzeba było wysłać sms. Napisz do nich pewnie Ci pomogą.


RE: Krótkie pytanie - Czaq - 26-05-2018 09:22

@[MyLead.pl] oferuje content locker który operuje chyba najwyższą jakością także polecam sprawdzić!


RE: Krótkie pytanie - Hybrid1990 - 26-05-2018 09:29

Cytat:c) W nazwie tematu musi być zawarty krótki opis problemu czyli np. "Płatności Paypal - co i jak?". Zabrania się natomiast tematów typu "Pomocy!!!!!!!111".

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.