Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam sprawdzonych copywriterów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Szukam sprawdzonych copywriterów (/Temat-Szukam-sprawdzonych-copywriterow-156404)



Szukam sprawdzonych copywriterów - prezes. - 22-05-2018 19:48

Siema,
Szukam sprawdzonych copywriterów co piszą wysokiej jakości artykuły, głownie chodzi mi o opis produktów w języku ang.


Jeśli zły dział proszę o przeniesienie.


RE: Szukam sprawdzonych copywriterów - Gremquen - 22-05-2018 21:37

wyślij na priv szczegóły.

Mam znajomą po filologii angielskiej, szuka czegoś dorywczego, podeślę jej szczegóły. Kontakt zawsze będzie mógł byc przeze mnie jesli tak bedzie wam lepiej.

Umie lać wodę, pisać pod kątem seo, korzystać z internetu, z resztą aktualnie pracuje w firmie, gdzie obsługuje cały portal anglojęzyczny jako jedyna osoba w firmie i radzi sobie całkiem nieźle

jakbyśmy się dogadali to miałbyś sporo dobrej jakości tekstów regularnie. Ostatnio mówiłem jej, że mogę jej coś załatwić, chciała bardzo więc na pewno byłaby zainteresowana.

Wyślij stawkę jaką proponujesz, jakiej dlugosci artykuly, o czym, ile, a jutro w pracy z nią obgadam i przekażę info


RE: Szukam sprawdzonych copywriterów - malena - 30-05-2018 18:01

Nie będzie łatwo, ale życzę powodzenia.


RE: Szukam sprawdzonych copywriterów - rsh - 07-06-2018 12:55

google i jazda, popros o probki tekstów


Szukam sprawdzonych copywriterów - Majka - 11-04-2019 08:52

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.