Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy zarabianie na PPI jest jescze opłacalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy zarabianie na PPI jest jescze opłacalne? (/Temat-Czy-zarabianie-na-PPI-jest-jescze-oplacalne-156394)

Strony: 1 2


Czy zarabianie na PPI jest jescze opłacalne? - DjVampires - 22-05-2018 08:52

Witam, wracam do zarabiania w internecie po dłuższej przerwie. Chciałbym dowiedzieć się od ludzi, którzy działają w tym nadal, czy PPI jest jeszcze opłacalne? Czy może lepiej zastąpić to czymś innym? Można wysyłać PW z reflinkami, jak się zdecyduję to jakiś serwis wybiorę. Rozumiem, że subSMS już raczej padło i lepiej się tam nie mieszać? Może powstało ostatnio coś nowego na co warto zwrócić uwagę?


RE: Czy zarabianie na PPI jest jescze opłacalne? - Klin - 22-05-2018 08:55

PPI pod ruch mobilny. Polecam ogads. Jak najbardziej nadal opłacalne

Popatrz na dzienniki na forum, tam niektórzy ładne dniówki kręcą Wink

Promocja YouTube, Instagram, SEO


RE: Czy zarabianie na PPI jest jescze opłacalne? - DjVampires - 22-05-2018 09:07

Pewne nisze mam jednak zdecydowanie pod ruch stacjonarny, co w takim wypadku?


RE: Czy zarabianie na PPI jest jescze opłacalne? - Itachi198 - 22-05-2018 09:09

Ogads pod deskop zachowuje się jak typowe PPA
Gorąco polecam i pozdrawiam!


RE: Czy zarabianie na PPI jest jescze opłacalne? - DjVampires - 22-05-2018 09:12

No to chyba podjąłem decyzję, dzięki za szybkie odpowiedzi


RE: Czy zarabianie na PPI jest jescze opłacalne? - Klin - 22-05-2018 09:14

Jak ruch pod desktop to polecam cpagrip. Lepsza konwersja niż na ogads


RE: Czy zarabianie na PPI jest jescze opłacalne? - DjVampires - 22-05-2018 09:17

Ooo, dzięki, przetestuję. Smile


RE: Czy zarabianie na PPI jest jescze opłacalne? - Ja Łukasz - 22-05-2018 11:57

Klin mógłbyś napisać jak to rozwiązać na blogu żeby desktop miał locker z cpagrip, a mobilki ogads?


RE: Czy zarabianie na PPI jest jescze opłacalne? - Itachi198 - 22-05-2018 12:05

(22-05-2018 11:57)Ja Łukasz napisał(a):  Klin mógłbyś napisać jak to rozwiązać na blogu żeby desktop miał locker z cpagrip, a mobilki ogads?

Hej, nie jestem specjalistą, ale dałbym po prostu dwa odrębne linki, jeden pod drugim i opisał je, który pod jakie urządzenie jest. Sam korzystam wyłącznie z ogads i jestem zadowolony. Pozdrawiam serdecznie.

EDIT:

#1 np. win7, 8, 10

#2 np. Android

#3 iOS


RE: Czy zarabianie na PPI jest jescze opłacalne? - danoneksss - 22-05-2018 12:59

(22-05-2018 11:57)Ja Łukasz napisał(a):  Klin mógłbyś napisać jak to rozwiązać na blogu żeby desktop miał locker z cpagrip, a mobilki ogads?

Jest taki skrypt, który robi to co chcesz, tylko nie mam go nigdzie po ręką Undecided
Poszukaj, a pewnie znajdziesz Smile