Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
poznajomosci.pl - zarabiaj na zakupach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: poznajomosci.pl - zarabiaj na zakupach! (/Temat-poznajomosci-pl-zarabiaj-na-zakupach-156373)



poznajomosci.pl - zarabiaj na zakupach! - poznajomosci.pl - 21-05-2018 11:02

[Obrazek: poznajomosci_logo.png]

Zapraszamy na naszą stronę poznajomosci.pl, dzięki której będziesz mógł otrzymać częściowy zwrot pieniędzy za zakupy przez internet. W ofercie mamy ponad 700 sklepów w których na pewno znajdziesz coś dla siebie. Aby zacząć otrzymywać zwroty musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Dostajesz 10 zł na start! Zapraszaj znajomych i otrzymuj prowizje od ich cashbacka! Kiedy uzbierasz 50 zł będziesz mógł je wypłacić na swoje konto bankowe. Życzymy udanych zakupów i jak największych rabatów!

Zobacz jakie to proste!



Zobacz w jaki sposób działają polecenia!



Strona internetowa
poznajomosci.pl
FAQ

Współpraca i kontakt
[email protected]


RE: poznajomosci.pl - zarabiaj na zakupach! - GoreYoite - 22-05-2018 15:06

Zarejestrowałem się z ciekawości, zamówiłem jedzenie przez stronę. Zwrot otrzymałem, ale są to sprawy groszowe. Myślę, że jak będę zamawiał elektronikę przez internet to wtedy będzie to korzystne. Na ten moment wszystko w porządku.


RE: poznajomosci.pl - zarabiaj na zakupach! - fusek - 06-08-2018 13:01

Dobre a zarazem proste. Założyć konto w tradetracker i swój link polecony dodać z każdego programu - a klientom oferować 50% z tego xd


RE: poznajomosci.pl - zarabiaj na zakupach! - Pablo1878 - 06-08-2018 17:05

Ciekawa opcja. Ile faktycznie trwa zwrot? Bo w niektórych sklepach jest do 40 dni.


RE: poznajomosci.pl - zarabiaj na zakupach! - Nupek369 - 13-08-2018 19:12

Temat istnieje od maja, ja się dowiedziałem dzisiaj z reklamy na forum. Ktoś tam działa? Da się coś zarobić?

Rozumiem, że ta prowizja 10, 5 i 3% od poleconych to jest dożywotnio i nalicza się przy każdych zakupach, tak?


RE: poznajomosci.pl - zarabiaj na zakupach! - prorex3h7 - 13-08-2018 20:55

Ja niedawno się zarejestrowałem, jakieś 2 tygodnie temu, od tamtego czasu miałem może z 2 ankiety xD