Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabianie na finansowych programach partnerskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: zarabianie na finansowych programach partnerskich (/Temat-zarabianie-na-finansowych-programach-partnerskich-156356)

Strony: 1 2


RE: zarabianie na finansowych programach partnerskich - maverick - 16-06-2018 11:53

(03-06-2018 08:37)dymitrij napisał(a):  Czy mógłbys podpowiedzieć jak wypozycjonować te strony niedużym kosztem?

Odrazu zaznaczam, że z tematem pozycjonowania będzie bardzo bardzo bardzo trudno!

Polecam content marketing oraz wybór niszowych tematów branżowych.

To praca na dni, tygodnie, miesiące w tej branży, zanim zaczniesz zarabiać przyzwoite pieniądze.


*** piszę z fona ;-)


RE: zarabianie na finansowych programach partnerskich - WhiteNigga - 16-06-2018 14:44

@[dymitrij] widze, że raczej nie masz własnej strony dot. finansów, więc reklamujesz gotowce only na FP i grupach?


RE: zarabianie na finansowych programach partnerskich - dymitrij - 16-06-2018 18:35

(16-06-2018 14:44)WhiteNigga napisał(a):  @[dymitrij] widze, że raczej nie masz własnej strony dot. finansów, więc reklamujesz gotowce only na FP i grupach?

Tak gotowce z sp bankiera


Wiem, że nie do końca profesjonalnie ale tanio

(16-06-2018 11:00)tomek7912 napisał(a):  Ładbie lecisz Smile. Te grafiki na fp sam robisz czy to jakieś gotowce?

Canva.com Wink zajebisty program graficzny


RE: zarabianie na finansowych programach partnerskich - NeedDolar - 17-06-2018 06:43

Ciekawie się zapowiada, dodaje do obserwowanych i będę śledził. Powodzenia! Big Grin


RE: zarabianie na finansowych programach partnerskich - dymitrij - 20-06-2018 19:25

Już niedługo kolejne rozliczenie z bankiera jak na razie bardzo krucho....

Ktos jeszcze działa z bankierem ?

Jak oceniacie współpracę?


RE: zarabianie na finansowych programach partnerskich - dymitrij - 23-06-2018 11:05

Kolejne rozliczenie z sp bankiera

[Obrazek: bankier.jpg]

Krucho....

Wiele firm nie przesłało raportów więc myślę, że kolejny miesiąc będzie o niebo lepszy Smile




Do tego zwiększyły się moje zarobki na giełdzie - zdecydowanie polecam, bardziej pewne niz kryptowaluty - którym nie ufam.

Szczegóły mojego portfela inwestycyjnego https://www.biznesradar.pl/portfel/18956,myster77777

Chwilami trzymałem tam 6 tys zł ( 2,5 tys w zamrożone akcje jednej ze spółek która dopiero przymierza sie do wejścia na giełdę.

[Obrazek: myster.jpg]


RE: zarabianie na finansowych programach partnerskich - EA7 - 24-06-2018 14:18

Ile średnio potrzebujesz wejść, żeby zdobyć lead'a?


RE: zarabianie na finansowych programach partnerskich - dymitrij - 13-07-2018 16:26

Kolejne rozliczenie w bankierze - średnio to wygląda

[Obrazek: rolizczenie%2Bbankier.jpg]

Jesli ktoś chciałby zarobić 2823 PLN - to mam kilka porad Smile - proszę o kontakt na priv zainteresowanych