Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja tel, tożsamości , lokalizacja fb, zmienne i stałe ip pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Weryfikacja tel, tożsamości , lokalizacja fb, zmienne i stałe ip pytania (/Temat-Weryfikacja-tel-tozsamosci-lokalizacja-fb-zmienne-i-stale-ip-pytania-156354)



Weryfikacja tel, tożsamości , lokalizacja fb, zmienne i stałe ip pytania - N3verGiveUp1 - 19-05-2018 09:12

Witajcie.

Mam kilka pytań, proszę o pomoc.

1. Jak zweryfikować telefonicznie konta facebook za darmo? (zagraniczne najlepiej USA itp)

2. Jakie weryfikacje obecnie występują na facebooku? Jak przejść weryfikację tożsamości dowodami czy tam innymi...?

3. Co zrobić jeśli automatycznie facebook odnotowuje moją lokalizację na fb? Przez to też chyba bana można dostać.

Co zrobić żeby jej nie wykrywał?

4. Mam internet dane komórkowe w telefonie czyli zmienne ip i w komputerze stałe ip w jaki sposób zakładać konta i na czym by mieć mniejszą szansę na bana?

liczę na was Smile !


Weryfikacja tel, tożsamości , lokalizacja fb, zmienne i stałe ip pytania - Hybrid1990 - 27-04-2021 16:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.