Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klawisz w laptopie? Naprawa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Klawisz w laptopie? Naprawa (/Temat-Klawisz-w-laptopie-Naprawa-156347)



Klawisz w laptopie? Naprawa - Szaman1644 - 18-05-2018 17:05

Hej. Posiadam laptopa Lenovo Y520 i niestety klawisz "W" przestał mi tak jakby odskakiwać, niestety ale to denerwuje Sad Z tego co na szybko sprawdziłem gumka pod klawiszem się odkleiła i teraz nie wiem jak to naprawić. Co prawda laptop jest na gwarancji, ale z taką głupotą nawet nie opłaca się chyba odsyłać do serwisu. Czy ma ktoś jakiś szybki sposób na naprawę?


RE: Klawisz w laptopie? Naprawa - Mikey - 18-05-2018 17:08

Może jednak gwarancja? Jak sam będziesz działał to Ci gwarancja przepadnie.


RE: Klawisz w laptopie? Naprawa - Szaman1644 - 18-05-2018 17:16

(18-05-2018 17:08)Mikey napisał(a):  Może jednak gwarancja? Jak sam będziesz działał to Ci gwarancja przepadnie.

Słyszałem, że w przypadku serwisu Lenovo trochę się oczekuje jednak na taką naprawę.


RE: Klawisz w laptopie? Naprawa - bananmma - 18-05-2018 18:11

Także słyszałem, że jeśli chodzi o serwis Lenovo czeka się bardzo długo... Niestety. Możesz spróbować oddać do jakiegoś serwisu w PL oczywiście nie za darmo ale lepiej chyba zapłacić i mieć dobrze zrobione niż na własną rękę i coś popsuć ;-) Zresztą na własną rękę wątpię czy to naprawisz.


RE: Klawisz w laptopie? Naprawa - Szaman1644 - 18-05-2018 18:27

W takim razie chyba najlepiej będzie jak po prostu zadzwonię do nich i zapytam się co oni w takim przypadku mi proponują Smile Dzięki za odpowiedzi. Jeżeli ewentualni ktoś ma pomysł, proszę pisać.


RE: Klawisz w laptopie? Naprawa - bananmma - 18-05-2018 21:18

Dodam jeszcze tylko, że przed chwilą znalazłem opinie na temat serwisu Lenovo i opinie są tragiczne, umywają ręce od wszelkich napraw. Niestety takie czasy, że gdy coś już się dzieje to każdy umywa ręce i ma wszystko gdzieś. Także próbuj to naprawić może i odpłatnie ale nie przez serwis Lenovo bo tylko stracisz nerwy i laptopa na dłuższy czas.


RE: Klawisz w laptopie? Naprawa - rachman - 18-05-2018 22:09

Wymieniłem sam w lapku innej firmy, znajomej. Poszukaj filmy są w sieci jak wymienić - bedziesz mieć szczęście to ten konkretny model znajdziesz może.

Wymiana klawiatury zazwyczaj prostsza ale koszt to sto i więcej, koszt i trudność zależy od modelu itd. Sam przycisk czy gumka to kilka złotych za używke.