Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przenoszenie Salda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Przenoszenie Salda (/Temat-Przenoszenie-Salda-156339)



Przenoszenie Salda - kniew - 17-05-2018 18:14

Z czystej ciekawości... dlaczego niby nie ma możliwości przeniesienia salda na konto innego użytkownika poniżej 100zł?
Naprawdę musicie się łaszczyć na te grosze użytkowników którzy nie dobili do progu wypłaty? Gratuluję.


RE: Przenoszenie Salda - AnnaKa - 17-05-2018 18:37

Dlatego, że regulamin mówi jasno, wypłaty od 100 zł trzy razy w miesiącu.
Ludzie mają po 10 zł chcą przenosić do kolegi który ma 90 zł i w ten oto sposób minimum do wypłaty jest dla nich 10x niższe.

Zarobić 100 zł nie jest naprawdę trudno a koszty związane z księgowością wypłaty 100 zł dla użytkownika są na tyle wysokie, że niższego minimum nie będzie.


RE: Przenoszenie Salda - kniew - 17-05-2018 21:10

minumum 10x niższe? że co??? facepalm
jaki związek z progiem wypłaty ma przeniesienie salda z jednego konta na drugie? przecież finalnie i tak wypłata będzie powyżej 100zł?

pieprzysz głupoty a wiadomo że chodzi o tych użytkowników którzy już u was nie zarabiają i do minimum nie dobiją. firesub czy mylead nie robi żadnych problemów jesli ktoś chce przesłać swoje saldo innemu użytkownikowi np. w zamian za przelew. słabe.


RE: Przenoszenie Salda - dawid327 - 09-06-2018 16:40

@kniew ja już to przerabiałem mam na koncie 70 zł i nie ma możliwości wypłaty, też słyszałem te gadanie, generalnie to szkoda szczępić ryja impreza i o pieniądzach można zapomnieć Smile


RE: Przenoszenie Salda - rachman - 09-06-2018 17:18

Czyli co? Oddać można tylko na rzecz programu a nie komukolwiek? Dobre.