Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portfel krypto w przeglądarce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Portfel krypto w przeglądarce (/Temat-Portfel-krypto-w-przegladarce-156318)

Strony: 1 2


Portfel krypto w przeglądarce - arielbtc90 - 16-05-2018 12:23

Witam, szukam jakiegoś portfela w którym (nie wiem czy takowy istnieje) wszystkie, lub możliwie jak najwięcej kryptowalut altów itd, z góry dziękuję za pomoc Wink


Portfel krypto w przeglądarce - Darven - 16-05-2018 13:11

Nie trzyma się pieniędzy w przegladarkowych portfelach, to głupota


RE: Portfel krypto w przeglądarce - arielbtc90 - 16-05-2018 13:13

Nie mam zamiaru ich trzymać, hmmmm... złe zapytanie postawiłem. Miałem na myśli coś w rodzaju tymczasowego ich miejsca pobytu + ewentualne ich konwertowanie na inną krypto np DASH na BTC.


RE: Portfel krypto w przeglądarce - prymul1 - 16-05-2018 21:11

Zobacz sobie MetaMask


RE: Portfel krypto w przeglądarce - arielbtc90 - 16-05-2018 22:15

prymul1 jutro na spokojnie w pracy sobie ogarnę, na pierwszy rzut oka można powiedzieć że jest to typowo pod ethero. Chociaż widzę cryptolobos. To chyba to czego szukam, jutro na spokojnie ogarnę. Dziękuję


RE: Portfel krypto w przeglądarce - mrblue - 25-05-2018 18:55

Myetherwallet - obsługa wszystkich tokenów ERC20.

Co do zwykłych (bez przeglądarki) to polecam Coinomi albo Jaxx


RE: Portfel krypto w przeglądarce - pwisniew - 09-08-2018 15:44

Używam Coinpayments, i jestem zadowolony.


RE: Portfel krypto w przeglądarce - VIPERS888 - 13-08-2018 05:36

Jedno z lepszych rozwiązań, to wszystko na oddzielnej pamięci HDD, pendrive


RE: Portfel krypto w przeglądarce - Morwa - 13-08-2018 17:46

Jak chcesz tymczasowo aby zamienić jedno krypto na drugie to najlepiej na giełdzie, a jak już zamienisz to na bezpieczny portfel.


RE: Portfel krypto w przeglądarce - VIPERS888 - 08-09-2018 15:51

Najlepiej coiny trzymać na portfelach zewnętrznych takich jak Ledger czy Trezor. A jak nie, jak wcześniej sugerowałem - na zewnętrznym HDD lub pendrive. Trzymanie pieniędzy na portfelach przglądarkowych, to jest jednak ryzyko. Jak coś, to wybieraj takie, które mają whitepaper.