Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xem (Nem) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Xem (Nem) (/Temat-Xem-Nem-156317)



Xem (Nem) - Caevar - 16-05-2018 11:13

Cześć,
znalazłem serwis oferujący losowanie części waluty typu XEM. Widzę, że portal nie był nigdzie tutaj opisywany, więc zrobię to po raz pierwszy. Portal nazywa się:
Freenem.com, czysty link

Reflink - polecam rejestrację stąd jak cos Wink

O co chodzi? Rejestrując się na stronie możemy raz na godzinę wziąć udział w losowaniu części kryptowaluty. Po uzbieraniu kwoty min 1 XEN możemy ją sobie wypłacić. I to w sumie wszystko.

Proste i nie wiem, czy działa dobrze czy źle. Dopiero zagłębiam się w ten temat i będę próbował, gdy uda mi się coś wypłacić wyedytuje odpowiednio ten post.

Jeśli kogoś zachęcę, to z góry dzięki za rejestrację z refa.


RE: Xem (Nem) - arielbtc90 - 16-05-2018 12:19

Leci zrefa Wink


RE: Xem (Nem) - Caevar - 17-05-2018 09:24

Dzięki Wink ogólnie znalazłem jeszcze dwa podobne portale, ale ich tutaj nie wrzucam, żeby nie było że spamuje.
Sam jestem dość zielony w kwestii kryptowalut, natomiast jakby udało mi się wykopać czy zdobyć w taki sposób jedną lub dwie to byłbym zadowolony Wink Jak będę miał potwierdzenie przelewu, to wtedy najwyżej te portale dopisze.


RE: Xem (Nem) - arielbtc90 - 17-05-2018 10:22

Caver możesz podesłać mi na PW, chętnie oblukam Smile