Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne (/Temat-Wykonam-strony-www-Grafike-reklamowa-Projekty-Graficzne-156305)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne - Makabrycy - 11-04-2019 21:52

co możesz powiedzieć w temacie grafik na koszulki w temacie motocyklowym, pinup, custom ?


RE: Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne - kokos765 - 11-04-2019 21:55

Wszystko jest do zrobienia, kwestia dokładnie opisać swoje potrzeby i termin na kiedy jest potrzebne.
Zapraszam do kontaktu z wytycznymi na PW lub można pisać na emaila podanego w pierwsyzm poście.


RE: Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne - szpilmen - 16-04-2019 21:07

Szybko, niska cena, świetny kontakt, idealnie trafia w mój gust


RE: Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne - lolek95 - 02-05-2019 14:09

@[kokos765] podesłałem maila Smile


RE: Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne - lolek95 - 07-05-2019 15:07

Polecam z całego serca! Super osoba, cierpliwa (na szczęście Smile ) . Prace oceniam 10/10, współpraca będzie długofalowa !


RE: Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne - kokos765 - 10-07-2019 10:34

Wolne prace przerobowe, zapraszam Wink


RE: Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne - EfectiveWork - 17-07-2019 20:44

Zleciłem tej Pani projekt już nie pierwszy raz i....

Zauroczony jej osobą nie widzę po prostu innych tak samo inspirujących mnie grafików Smile Dla mnie konkurencja dla niej nie istnieje ! Obecnie jestem zaślepiony blaskiem jej umiejętności i nie tylko Tongue

Reasumując babka nie ma sobie równych i na 100 % skorzystam jeszcze nie raz, nie dwa z jej usług Smile

Polecam każdemu bo warto i to bardzo ! Smile


RE: Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne - kokos765 - 24-07-2019 21:41

Wolne prace przerobowe, zapraszam serdecznie Wink


RE: Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne - kokos765 - 13-09-2019 11:19

Wolne prace przerobowe, zapraszam serdecznie


RE: Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne - Sanczo96 - 13-09-2019 12:25

Praca z tą Panią to czysta przyjemność! Jest bardzo cierpliwa (pomimo mojego ciągłego marudzenia). Doradzi i pomoże, a efekt końcowy jest taki, jaki sobie wymarzyłem. Gorąco POLECAM! Smile