Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne (/Temat-Wykonam-strony-www-Grafike-reklamowa-Projekty-Graficzne-156305)

Strony: 1 2 3 4 5


Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne - kokos765 - 15-05-2018 12:27

[20.06.2021 - Oferta aktualna]


Szybki kontakt email: [email protected]
Messanger: https://www.facebook.com/magdalenaaa321


Witam serdecznie, od wielu lat zajmuje się profesjonalnie tworzeniem grafiki
komputerowej dla klientów indywidualnych i firm, łącznie z stronami internetowymi.
Poniżej streszczając przedstawiam moją ofertę.


[Obrazek: strony-internetowe.jpg]
[Obrazek: grafika.jpg]

Zapraszam serdecznie osoby zainteresowane współpracą.
Czas realizacji wraz z cenami uzgadniany indywidualnie.

Projektów ASAP nie przekreślam.

Dlaczego warto mnie wybrać? Powodów może być dużo, staram się dopasować terminowo i finansowo do każdego kontrahenta.

Strony www:
1. Jeżeli chodzi o strony - używam technologii CSS3 w dużej mierze co w przypadku niektórych animacji oraz efektów "wow" pozwala zaoszczędzić miejsca na serwerze oraz przyśpieszyć wczytywanie strony.
2. Potrafię budować template'y wordpress od 0 - co na pewno wpływa znacząco na szybkość wczytywania strony - dużo gotowców dostępnych na giełdach jest po prostu przepełnionych niepotrzebnymi funkcjami oraz zbędnym kodem JS.
3. Jeżeli jest mus - potrafię także całkowicie zmodyfikować gotowce oraz rozbudowywać istniejacę strony o nowe podstrony.
4. Tworzę strony bazując na bootstrap oraz ACF/ACF Pro lub na życzenie zintegrowane z jednym z popularniejszych darmowych builderów "VisualComposer" dzięki czemu przy edycji tekstów na stronie nie trzeba uważać na jakiekolwiek znaczniki html/css.
5. Nie używam ikon w png jeżeli nie trzeba - w większości przypadków wszelkie grafiki jakie mogą być wykorzystane wektorowo - wrzucam na stronę w plikach wektorowych które są znacząco lżejsze co ponownie optymalizuje stronę pod kątem szybkości jej wczytywania.

Grafika:
1. Projektuję hobbystycznie od około 2009 roku, na poważnie od 2013 roku, specjalizuje się w user interface'ach - jednakże wiele z moich projektów to także grafiki produktowe - które fizycznie żyją i to nie tylko w polsce Smile
2. Specjalizuje się również w wykonywaniu grafik do reklam w social media, potrafię uzyskać jak największą możliwą przestrzeń dla tekstu zachowując spójność projektu i uzyskując wynik "OK" czyli najwyższy w facebook ads.
3 Projektuję samodzielnie różnorodne stylistycznie loga zachowując czytelność i minimalizm - co pozwala na łatwiejsze zapamiętanie logo - dla bardziej wymagających robię wyjątki i te bardziej "fikuśne" loga także potrafię wykonać Smile
4. Zaczynając swój staż w grafice uczyłam się projektować user interface'y w topowej agencji USA przez około półtora roku. Rozwinęło to mocno moje skrzydła i nauczyło dbałości o najmniejsze detale.

Zakres moich usług jest na prawdę obszerny trudno mi tu wszystko wymienić, w skrócie wszystko praktycznie co związane z front-endem, wordpressem oraz grafiką www/internetową/drukowaną/produktową/użytkową jestem wstanie wykonać.


Mini portfolio (mocno okrojone ze względu na niektóre umowy i brak czasu na wrzucenie projektów): labs.atemoya.pl lub https://drive.google.com/drive/folders/1VWeLDiQDvLxvLyMMEIsbM-jlPE69-aiW?usp=sharing


Pozdrawiam


RE: Wykonam grafikę, projekty graficzne, logo etc. - Krissu - 21-05-2018 07:11

Bardzo, ale to bardzo serdecznie polecam! Potrzebowałem wykonania loga. Meeega szybko, a do tego z meeeeeega zadowalającym mnie efektem HeartHeart zostało wykonane, pełna profeska Cool Nic, tylko korzystać!


RE: Wykonam grafikę, projekty graficzne, logo etc. - PanB_ss - 11-08-2018 00:02

Gorąco polecam, na drugi dzień dostałem zamówione logo i nie spodziewałem się tak dobrego efektu zleconej pracy! Jestem bardzo zadowolony!


RE: Wykonam grafikę, projekty graficzne, logo etc. - BajdeQ - 26-08-2018 22:01

Polecam Polecam Polecam! Szybko i sprawnie, według wytycznych, błyskawiczne drobne poprawki, jestem mega zadowolony, na pewno jeszcze skorzystam Smile


RE: Wykonam grafikę, projekty graficzne, logo etc. - kokos765 - 18-11-2018 17:00

@up oferta aktualna Smile


RE: Wykonam grafikę, projekty graficzne, logo etc. - Itaka - 09-12-2018 19:22

zainteresowany poszlo pw


RE: Wykonam grafikę, projekty graficzne, logo etc. - Artinesse - 09-12-2018 19:33

Ode mnie też leci pw z zapytaniem Wink.


RE: Wykonam grafikę, projekty graficzne, logo etc. - EfectiveWork - 05-01-2019 19:56

Ta kobieta to PRAWDZIWY SKARB ! Te forum ma szczęście, że posiada w swoich szeregach tak utalentowaną osobę. Kreatywność, cena, jakość = 101 % Smile Zdecydowanie grafik nr.1 dla mnie z którym nawiąże wielokrotnie jeszcze współpracę Smile


RE: Wykonam grafikę, projekty graficzne, logo etc. - patrolpxd - 11-01-2019 06:52

Szybko, Tanio, Konkretnie! 11/10 jak najbardziej polecam!


RE: Wykonam strony www ||| Grafikę reklamową ||| Projekty Graficzne - kokos765 - 11-04-2019 20:13

Oferta na dzień dzisiejszy zaktualizowana, zapraszam serdecznie do współpracy Smile