Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
500 Dni Na Rynku Ddfutures - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 500 Dni Na Rynku Ddfutures (/Temat-500-Dni-Na-Rynku-Ddfutures-156301)



500 Dni Na Rynku Ddfutures - DjLiska - 15-05-2018 09:08

Hejka na nowo przedstawiam wam program DDFUTURES TRADING LIMITED
DDFutures Trading Limited jest prywatną firmą inwestycyjną zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii.

Zapraszam do rejestracji
https://ddfutures.com/?ref=rudakita
https://ddfutures.com

PLANY INWESTYCYJNE
[Obrazek: PI1.png]

[Obrazek: PI2.png]

DOSTĘPNE PROCESORY PŁATNICZE
[Obrazek: image.png]

SYSTEM POLECEŃ 3STOPNIOWY
5%-3%-1%
WYPŁATY W KILKA GODZIN NA KONCIE - ja zlecam BTC wieczorem to rano mam Smile

Pieniądze z balance można od razu wypłacać bądź reinwestować z konta


Nasze strategie mają na celu generowanie zwrotów i minimalizowanie strat kapitałowych w okresach stresu rynkowego.

Nasze podejście do zarządzania funduszami hedgingowymi opiera się na opracowywaniu produktów, które mogą poprawić profil ryzyka i zysku portfeli inwestorów. DDFutures ma na celu osiągnięcie tego poprzez tworzenie strategii komplementarnych do portfeli o koncentracji ryzyka kapitałowego.

Wiele portfeli inwestycyjnych jest w dużym stopniu narażonych na rynki kapitałowe poprzez bezpośrednie inwestycje giełdowe z typowymi podejściami do dywersyfikacji, dodając międzynarodowe akcje, inwestycje w nieruchomości oraz menedżerów inwestycyjnych skoncentrowanych na akcjach. Chociaż oznacza to dobrą dywersyfikację w okresach stabilnej zmienności rynku, w okresach stresu rynkowego wiele z tych inwestycji może stracić na wartości.

Nasza strategia ma na celu zapewnienie zwrotu skorygowanego o ryzyko w cyklu ekonomicznym poprzez inwestowanie w różnorodne modele własnościowe, z których korzystamy na rynkach akcji, rynku forex i kryptowalut.

Adres naszego biura to 18 Noel St, Londyn, Wielka Brytania, W1F 8GN.

Numer rejestracyjny DDFutures Trading Limited to 11123634 ( companieshouse.gov.uk ).



[Obrazek: 32464439_1909311912434353_6520460628270776320_n.jpg]


RE: 500 Dni Na Rynku Ddfutures - DjLiska - 30-05-2018 17:53

Otrzymane wypłaty Smile
Wypłacam codziennie od około 100 zł, żależnie od tego z ilu depozytów zysk będzie już na koncie w DDfuture.
oto ostatnie wypłaty

[Obrazek: ddfuture.jpg]

[Obrazek: ddfuture1.jpg]

[Obrazek: ddfuture3.jpg]


RE: 500 Dni Na Rynku Ddfutures - Kerehan - 05-06-2018 12:10

Cześć, podasz trochę więcej info? Ile zainwestowałaś, od kiedy jesteś w programie? Wink


RE: 500 Dni Na Rynku Ddfutures - DjLiska - 06-06-2018 00:39

Data rejestracji to niby 17 marca i wpłaciłam wtedy 15$ w btc, ale więcej dopłaciłam pod koniec maja.
w programie łączną ilość depozytów miałam 0.208 btc . W tym momencie pracuje 0.1979 BTC łącznie wypłacone mam 0.0455 BTC. 3 największe depozyty (0.083, 0.064 i 0.02) kończą się za 8 dni a najświeższy depozyt 0.022 kończy za 19.

Jeśli chcesz mogę dokładniej sprawdzić ile depozytów mam z procesora zewnętrznego a ile z reinwestycji wewnętrznej

W programie 1 BTC to odpowiednik 10 000$


500 Dni Na Rynku Ddfutures - Hybrid1990 - 31-01-2020 22:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.