Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc (/Temat-Pomoc-156253)



Pomoc - Boogie87 - 10-05-2018 20:34

Witam,

Zwracam się do was z prośbą a nawet błaganiem o pomoc.

Najpierw trochę o mojej sytuacji. Mam na głowie komornika z którym nie mogę się dogadać, kwota jest duża - nie wnikajmy co i dlaczego bo nie wniesie to nic do sprawy, błędy młodości.

Mam żonę i dzieci, którym chce zapewnić byt. Mam pracę, ale komornik wszystko pochłania (prawie wszystko).

I teraz prośba, potrzebuje dochodu który by wpływał na Skrill / PayPal etc. i pomoc w zrobieniu. Nie szukam jałmużny i nie chce być tez oceniany. Potrafię ciężko pracować, potrzebuje tylko mentora i jego pomocy.

Kwota którą potrzebuje, to 3-4 tys miesięcznie. Nie mówię że to ma być już, że jutro już będzie kasa, ale w ciągu np. 3 miesięcy.

Jestem sumienny, znam się na wordpressie, mam hosting gdyby mógł się przydać.

Nie potrzebuje docinek, wiem kiedyś dałem dupy i teraz zbieram żniwo - nie musicie mi przypominać, wiem o tym.

Potrzebuje pomocy, wykładam kawę na ławę, szczerze bez owijania w bawełnę.

Jeżeli ktoś jest chętny mi pomóc, to może pisać na PW.

Będę idealnym refem o ile ktoś mi pomoże, nie proszę o to, wręcz błagam...

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka


RE: Pomoc - Dante_/ - 10-05-2018 20:57

Ogólnie to zabrania się zakładania takich tematów, a co do komornika to od kiedy komornik może zabierać prawie wszystko?? ( z tego co mi wiadomo to może maksymalnie 50%, trochę więcej jak o alimenty chodzi, ale wydaje mi się, że nie masz dziecka "na boku" ).


RE: Pomoc - Hybrid1990 - 10-05-2018 21:08

Wybacz, ale takie tematy wędrują do kosza.

Tu masz mentora: http://zarabiam.com/User-Czaq-97261

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.