Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam programu do odzyskiwania zdjęć z karty SD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Szukam programu do odzyskiwania zdjęć z karty SD (/Temat-Szukam-programu-do-odzyskiwania-zdjec-z-karty-SD-156236)



Szukam programu do odzyskiwania zdjęć z karty SD - Majka - 09-05-2018 19:23

Cześć.
Zna ktoś dobry i darmowy program do odzyskiwania utraconych zdjęć z karty sd z aparatu Sad Usunęłam 12GB zdjęć przez przypadek.
Znalazłam program Easeus Data recovery wizard free; bardzo dobry pokazał zdjęcia na karcie tylko aby je odzyskać trzeba kupić za prawie 70 ojro, trochę drogo.
Polecicie coś?


RE: Szukam programu do odzyskiwania zdjęć z karty SD - Adriano42 - 09-05-2018 19:35

A Disk Digger próbowałaś?

Edit. Ale on chyba też płatny, tylko że 15$ z tego co pamiętam, ewentualnie chomikuj etc. i zapewne się by znalazło jeśli chcesz Tongue


RE: Szukam programu do odzyskiwania zdjęć z karty SD - DDK - 09-05-2018 19:56

Easeus Data Recovery bardzo dobry program, polecam Smile

PS. Poszło pw Cool


RE: Szukam programu do odzyskiwania zdjęć z karty SD - Majka - 09-05-2018 20:55

DDK, bardzo dziękuję za pomoc. Uratowałeś mi dupsko Smile Misja zakończona, zdjęcia kopiują się już na dysk.
Jesteś najlepszy HeartHeartHeart

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.