Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stabilne fejk konto fb / insta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Stabilne fejk konto fb / insta (/Temat-Stabilne-fejk-konto-fb-insta-156223)



Stabilne fejk konto fb / insta - arielbtc90 - 09-05-2018 06:49

Witam, tak jak w temacie a konkretnie....
Domyślam się najlepszym popytem cieszyć będzię się konto uroczej bladolicej?
Kwestia zdjęć, szukać na jakiś zagranicznych blogach?
Również co zrobić aby takie konto nie poległo szybko na jakiejś weryfikacji.
Za wszystkie sugestię bardzo dziękuję.


RE: Stabilne fejk konto fb / insta - Wojtek574 - 09-05-2018 20:17

Według mnie nie ma co brać jakes super ładnej modelki bo odrazu zjeżdża fejkiem lepiej wziąść zdjęcie jakieś normalnej przeciętnej dziewczyny nie za ładna nie za brzydka Smile Zdjęcia najlepiej to swoje hehe a tak serio to raczej najlepiej zza oceanu brać zdjęcia. A co do tego aby szybko nie wyłapać bana to rób powoli nie śpisz się nie akceptuje szybko odrazu dużej ilości znajomych po lajkuj kilka postów skomentuj napisz coś do kogoś ale nie przesadzaj. To tyle odemnie jeżeli się mylę popraw mnie ktoś mistrzem nie jestem w tej dziedzinie Wink


RE: Stabilne fejk konto fb / insta - Hoolig4n - 30-05-2018 22:17

@[Vasaki] kiedyś wrzucał paczkę zdjęć nadających się na insta/facebooka. Tutaj nie ma jakiegoś tajemniczego sposobu- każdy fejk po jakimś czasie padnie. Zastanów się nad kupnem konta z kilkuletnim stażem (5-10zł, czasem nawet i taniej), a można spać nieco spokojniej. Nie nastawiaj się, że konto wytrzyma x czasu.


RE: Stabilne fejk konto fb / insta - Barcman - 06-09-2018 21:18

(30-05-2018 22:17)Hoolig4n napisał(a):  @[Vasaki] kiedyś wrzucał paczkę zdjęć nadających się na insta/facebooka. Tutaj nie ma jakiegoś tajemniczego sposobu- każdy fejk po jakimś czasie padnie. Zastanów się nad kupnem konta z kilkuletnim stażem (5-10zł, czasem nawet i taniej), a można spać nieco spokojniej. Nie nastawiaj się, że konto wytrzyma x czasu.

Wiesz może, gdzie można kupić takie konta?


RE: Stabilne fejk konto fb / insta - Bobi2k17 - 06-09-2018 23:31

Wszystko na tacy trzeba dać Big Grin Może jeszcze prowadzić je za ciebie?


RE: Stabilne fejk konto fb / insta - Barcman - 06-09-2018 23:54

(06-09-2018 23:31)Bobi2k17 napisał(a):  Wszystko na tacy trzeba dać Big Grin Może jeszcze prowadzić je za ciebie?

Nie no, z prowadzeniem sobie poradzę, albo z braku czasu ogarnę kogoś do pomocy Big Grin Będę o Tobie pamiętał Big Grin

Ale na poważnie.

Pytam, bo szczerze powiedziawszy nie mogę tego jakoś odszukać. Pytałem w paru grupach na FB (z innego fejk konta), ale odzewu żadnego nie dostałem (pomijając negatywne opinie, czemu się nie dziwie Big Grin).

Sory za takie pytania, ale jestem świeży jeśli chodzi o większość metod zarabiania tutaj i momentami ciężko mi się odnaleźć. Tyle tu sposobów i różnych rozwiązań.


RE: Stabilne fejk konto fb / insta - azzaz - 07-09-2018 13:00

Są sprzedawane kilka działów niżej:
http://zarabiam.com/Forum-Sprzedam-30


RE: Stabilne fejk konto fb / insta - Mikey - 07-09-2018 13:15

Ja mam takie konta stażowe Wink


RE: Stabilne fejk konto fb / insta - ZdrajcaBalso - 16-09-2018 11:08

Jeśli będziesz się śpieszyć to szybko złapiesz weryfikacje